ajda pekkan

melankolik bir biçimde martılara simit atarken paparazzilere yakalandığında sorulan;

- "ajda hanım ne yapıyorsunuz?" sorusuna;
- "ördekleri besliyorum çocuklar" cevabını vermiştir.

bu nedenle attığı tweetin gerçek olma olasılığı hesabının hacklenmiş olma olasılığından yüksektir
hayvan hakları konusundaki desteklerinden ve çabalarından dolayı ayrıca severim kendisini.
beni en çok güldüren tweet in sahibidir. aslında beni kopartan tweet değil ona döşenen cevaptır. attığı tweet şudur:
'siyasi görüşümüz ne olursa olsun, yolsuzluk bahanesiyle sivil iktidarı devirmek isteyen cuntacu yargı darbesine karşı koymak zorundayız'
altan denen arkadaş da şunu yazmış:
'neneem sen bunlara yorma kafanı neneeeem, ahretliğini hazırla pamuk neneem'
keşke aklının ermediği şeylere hiç bulaşmasa sadece şarkıcılık yapsa..belli ki birilerinin aklına uyup taraf olma çabasında.
feminizm zamanlarinda guzel feminist sozler cikarsa mars gibi sarkilar yapsa da gay kusagi yakalayamamistir maalesef onun disinda politika yapayim derken sezen gibi cepten harcamistir, orasini burasini acinca soz edenlere "sanatci muhaliftir"i cak ama is sermayeye gelince "padisahim cook yasa" de........needeeenn senleegg hiigc durrmagdan tartisigp duruyovuz ki biz, cakmadivin politikavda ne isign vagrrrrr
allah uzun ömürler versin süperstarımızdır .

(bkz: yakarım canını)
gerdirmekten alın yazısı ensesinde olan süperstarımız.
sezen aksu'yla neden karşılaştırılır anlamasam da, kendisinin türk pop kültürü içerisindeki yeri yadsınamaz. ayrıca kendisini yıllara nasıl adapte ettiği de (müzikal anlamda) saygı duyulası bir konudur.
bang bang(he shot me down) isimli şarkıyı gençkan - kendimi kontrol edemiyorum tadında yorumlamış yüzü hiç eskimeyen sanatçımız. coverın en beğendiğim kısmı:

i was five and he was six
we rode on horses made of sticks

artık aksan kasma çabasından mıdır bilinmez. ablam horses(atlar) kelimesini hearses(cenaze arabaları) şeklinde telaffuz ederek beni gülme krizlerine sokmuştur.

not: cover güzel ama.

not2: şimdi fark ettim şarkıyı youtubea komedi kategorisi altında yüklemişler zaten (az kalsın gülücük konduruyordum)aşırı estetik ve yağ kaynaklı kemik erimesine bağlı olarak dişleri dökülmeye başlayan şarkıcı.

fotoğrafta da net şekilde eksik dişler görülüyor anlamadığım köşe bucak kameralardan kaçarken bu kez neden objektiflerin içine içine girmiş. kıaz alemsin ajda valla bak ^^

https://www.ahaber.com.tr/magazin/2017/1...
bugün hükümet yanlısı siyasi açıklamaları nedeniyle hakkında "bunadı" haberleri çıkan şarkıcı. baskı sonucu zorla bu açıklamaları yaptığı, hatta bunun için para aldığı da diğer iddialar arasında.
bugune kadar turkce dahil tam 12 dilde performans gostermistir. birkaci haric, hepsi piyasaya cikmis albumlerinde bulunabilir. turkiye'nin en onemli polyglot sarkicisidir.

turkce
ingilizce
fransizca
italyanca
ispanyolca
almanca
japonca
yunanca
azerice
ibranice
kurtce
portekizce
yoğun hayat temposuna hiperaktif olduğu için yetişebildiğini açıklamıştır.tabi minik bir yer kesip yanlış algı yaratılmış olabilir, hala inanılmaz enerjik, evcil hayvanlarıyla da beraber yaşamaya devam ediyormuş. kim der bu kadın 73 yaşında.

  • /
  • 3