alabora

türk televiz tarihine kara harflerle yayılması gereken yarışma programı. allam bu yapımcılar ne zaman adam akıllı bişey yapacaklar ya.
survivor, bbg ve bilimum evlilik programını sentezlemeye çalışmışlar ama olmamış. yazın tv de hiçbir şey yok nasılsa diye seyredenler olur muhakkak.
tatilya'daki çılgın bir oyuncağın adıydı bu.
yanlış hatırlamıyorsam 30 kişilik,takla atan ve ters dönüp 10-15 saniye kadar havada o şekilde duran çok eğlenceli birşeydi.
o değil de tatilya ne kadar güzel bir yerdi yaa.hüzünlendim.

not : unutmadan.kendisine ait rekorumu geçen var mıdır bilemiyorum.üst üste 16 defa binmiştim.12 yaşındayken.
bok gibi yarışmadır. evet bok gibi şöyle bi 10dk baktığım ama iticiliğin ve mallığın dibine vurulan bir yarışma olduğunu çok geç farketmediğimdir.

birincisi; kızlar erkekler halinde taraf belirleyip yarışma yapmak çok saçma.
ikincisi; bol bol kaslı ve çıplak kadınları koyup, hepsinin vücudunu yarıştırmak çok saçma. resmen hepsinin vücut paris kafa şırnak.
üçüncüsü; kurallar, lan kızlar yarışmayı kaybetti diye neden erkeklerin çamaşırlarını yıkasınlar, yattıkları yerleri toplasınlar, yemeklerini yapıp bulaşıklarını yıkasınlar? neden? hangi aklın akılsız ürünü bu?

saçmalığın daniskası
ne kadar fitnesscı steroid douche bag erkek ve siyah dipli sarışın kısa şortlu kız varsa, bunları bir tekneye koymuşlar. sanırım paraya kıyıp ada kiralayamamışlar, o yüzden teknede survivor oynamacalar falan.