ayı sözlük üç yaşında zirvesinde hafızaya kazınanlar

panda'nın kendini sahneye attığı anlardaki çılgın dansı. amazon ormanı yöresi dans ekibi orda olsa herhalde kendinden utanırdı zaar. böyle ateşli kıvılcımlı yakan bir dans görmemiştim arada ağzından ateş çıkacak sanıp kenara çekildim. oy beybi ne fenasın sen. artık gördüm ya dünya gözüyle rahat rahat her türlü dansı burun kıvırarak izleyeceğim.

max blum'un muahhhh'ın yabancı bir arkadaşı için hazırladığı süpriz doğum günü mesajı videosuna yaptığı katkıdaki akıcı ingilizcesi. pes dedirtti sanırım doğum günü çocuğu ""allah allah ulayn" deyip ekranı falan yalayacak böyle bir telaffuz başarısı.

ciwan ve pony slaystation'ın ana baba bir öz ikiz kardeş türünden yapışık ikiz görünümü yayan, tatar ramazan film setinden fırlamış volta atmaları. sanırım tuvalete de beraber gitti bunlar.* ikili olmanın hakkını iyi verdiler. sigara içme anlarında en çok onların yanına gittim muhabbete doyamadım nan çokzeldi.

tra jedi'nin asker dönüşü onla beraber zirveye katılan kısacık saçları. efet bu saçları da ayrı bir birey olarak kabul ediyor hörmette kusur göstermiyorum efenim. geçen yılki zirvede hayli rapunzeldi kendileri.*

dark bear ayrı manyak geldi gözüme. bir şey olmuştu sanki. evet ne olduğunu tam olarak tanımlayamamakla beraber bu ona iyi gelen bi şeydi. sanırım iyice kısalan saçları ve "deli modda selfimi çek" dediği anda ağzına aynı anda aldığı sigara ve içki de bunda etkiliydi. fotolar elimde dark ayağını denk al. sevimlibear'ın sarılmalı koklaşmalı faktöriyel çizelge değerini de hemen ekleyeyim.

muahhhh'ın göbeğine dair zamanında entry girmiştim evet beyler bayanlar yazdıran göbekler vardır. ve yazarsın. göbeğine ve meme uçlarına yönelik irili ufaklı tacizlerime tepki göstermediği için kendisini 10 takdir puanı ile uğurluyor yeni yaşında mutluluklar diliyorum.

zirvede göremediğim ve çok görmek istediğim aigai, sananda, missstiffany, filizku ve astral gay'ın da yokluğu hissedilmedi değil, çünkü bu beşliyi çok özlüyorum. gelselerdi iyi olurdu benim gözleri aradı be.

gece 00:00'a doğru kankamdan gelen mesaj üzerine zirve mahallinden ayrılıp onla tek yön'e aktık. şimdilik hatırladıklarım bunlar sözlük ahalisi, devamı ve daha fazlası artık gelecek yılki zirveye...
balık hafızalı olduğumdan hiçbir şey hatırlamıyorum -aslında demek istediğim, kim yazacak lan o kadar yazar için ayrı ayrı güzelleme, hepsi şeker gibi çocuklar işte, kimini yala kimi ye*- ama şunu söylemeden edemeyeceğim, armut kadını buluşmalardan önce kesin haplanıyor, diğeri de olum panda'ya ne içirdiniz lan siz. durumu hakkında acil bilgi lütfen.
hiç bi şey hatırlamıyorum çünkü gitmedim uleeen. *