bedavaya mp3 indirmek

flac can çekişiyor yaşasın dsd ve dxd. *
neler varmış da haberim yok. ben hala gizliden gizliye mp3leri nerden indireceğim diye tırmalıyorum. bir de korsana zımnen de olsa destek verdim diye mahcup oluyorum.
ticari herhangi bir medyayı bedavaya indirmek hırsızlıktır, ahlaksızlıktır ve suçtur. *

niyesi sorulur ise ülkemizdeki içler acısı, internetten sonra bir gıdım ilerleme kaydedememiş müzik sektörümüze bakmaları yeterli. nasıl inşaattan çimento çalanın işçiliğe, akp'ye oy verenin ülkenin düştüğü rezil haline bok atma hakkı yok ise korsan müzik indirenin de ülkemizdeki müzikaliteye laf etmeleri kesinlikle densizliktir, haddini bilmezliktir ve daha bir çok şeydir. *
internet, insan oğlunun fırsat bulunca ne kadar çirkinleşebileceğini gösteren acayip bir mecra. maskaralığın bini bi' para. ahlaksızlığın övüldüğü, iyiye dair değerlerin asla teveccüh görmediği bir alan oldu çıktı. hadi tüm bunlar için tercihler deyip geçebiliriz. kimse kimseyi bir şey için zorlamıyor sonuçta. fakat hırsızlığı nereye koyacağız? emekleri hiçe saymak, insanların motivasyon kaynaklarını tüketmek hangi kitapta yazıyor? bana göre internetten bedeli ödenmeden yararlanılan her şey, bir mağazadan çalınan eşyalar ile aynı konumdadır. ahlâksızlıktır ve kesinlikle uzak durulmalıdır.
spotify crackli kullanıyorum. netflix e digiturke de hayatım boyunca para vermedim. maçları link bulur, filmleri dizileri torrentten indiririm.
(bkz:böyle şeylere zırnık koklatmam)
en sevdiğim kelime beleştir.
bearshare vardı eskiden ne güzel. ayı dostu.