christian burns

asıl adı christian anthony burns olan 18 ocak 1974 doğumlu şarkıcı.birçok dj'e vokallik yapan şarkıcıyı tiesto'nun in the dark parçasıyla hatırlayabiliriz.şahsımı bu güzel sesli şarkıcı armin van buuren'in this light between us şarkısıyla kendine hayran bırakmıştır.artık avb'ye olan hayranlığımızdan mı yoksa vokalin güzelliğinden mi orası muamma.christian burn ayrıca allure, bt, richard durand, glenn morrison, benny benassi gibi birçok kaliteli isimle de çalışmıştır.son günlerde ise "simple modern answers" adında da albüm yayınlamıştır.kanaatimce gayet başarılı bir albüm.sonuçta bu albümde avb, alex morph, pvd, oakenfold, protoculture gibi isimleri de görmek mümkün.varılan sonuç; güzel vokal güzel albüm.

simple modern answersh : http://en.wikipedia.org/wiki/simple_modern_answers
:
love and motion'da benny benassi ortaklı ile anımsadığım şarkıcı. yer aldığı albümleri uçuran albüm sahiplerini 1 numara yapan şarkıların ardındaki görünmeyen el de denebilir. kendi müzisyenlerine hayli bonkör davranan ingiltere piyasası, burns'a fazla destek sunmamış buna rağmen şarkıcının hep en iyi isimlerle çalışması engellenemiştir.

naughty boy'un la la la'sında sam smith faktörü neyse; örneğin armin van buuren teklisi this light between us'da burns faktörü odur. iyi sestir.

love and motion: