çıplaklar kampında nudistler yerine dondurmacı amcaya sulanmak

efendim, vardir böyle agir sapiklar. ortalikta six packli, bronzlasmis cillop gibi vücutlara sahip yüzlerce atletik eleman cirit atarken, seyyar arabasiyla plajda dondurma satan hulusi kentmen biyikli orta yasli adama yazilan bir elemani, bizzat gözlerimle görmüslügüm var malta'da. bizim "agir sapik", amcayi durdurup dondurma almis, sanirim daha önceden tanistigi için samimi tavirlarla biyiklariyla oynamis, yanagindan makas almis, kendi götünü elletmis, amcanin malafatini oksamis, ve alt dudagini hunharca emmistir. o kadar insanin ortasinda yasanan tüm bu taciz esnasinda amca pismis kelle gibi siritarak renkten renge girmis, sonra "gelatoooo" diye bagirarak uzaklasmistir.
o ana kadar olayi saskinlikla izleyen ben, yavas yavas uzaklasan adamin arkasindan bakakalmis, amcanin daracik sortunun iyice oturup belirginlestirdigi karpuz gibi yuvarlak götünün ne kadar güzel oldugunu görünce, az önce "agir sapiklik" la suçladigim adama hak vermistim.
malta'da kaldigimiz sonraki 2 günümüz boyunca ayni nudist plaja gidip gelmeme ragmen, gelato'cu amcayi bir daha görememistim.

gelato : italyanca dondurma