dışarıdayken aniden gelen zevk suyu

getireni köşeye sıkıştıran, pantolonunun üzerinde adeta bir kara leke gibi taşıdığı zevk suyu. eğer altında bir türlü inmeyen 18 cm-kalın varsa yerinden kalkamaz. iki büklüm oturtur.
çok kez olmuştur bu bana eminim ama bi tanesini untamam. spor salonuna gitmiştim bi gün. neyse sporun sonuna doğru bi adam gördüm. kaslı hayvan gibi bi adam. neyse ben hafiften bi azdım orada. bitirdim sporu soyunma odasına geçtim. üzerimi değiştiriyorum filan. dolabımın olduğu taraftan döner dönmez adam çırılçıplak karşımda. aynaya bakıyo tam benim taraftaki. yemin ederim başımın tepesinden bi elektriklenme oldu ayak ucuma kadar. adama baka baka o da bana baka baka dışarı çıktım. elektriklenme 25 dk yürüdükten sonra anca geçti. iç çamaşırımda bi cıvıklık. çok güzel, iç gıcıklayıcı, sado-mazo bi histi resmen. tekrar yaşamak isterdim açıkçası.
lisedeyken bazı erkek hocaların derslerinde olurdu.bu doğal afrodizyak niteliğindeki hocalar tahtaya çıkarmak istediğinde yapamadım,bilmiyorum,çalışmadım diyerek geçiştirmek zorunda kalırdım.üç sene boyunca matematik dersinde tahtaya birkez bile çıkmamış olmamın nedeni böylece açıklığa kavuşmuş oldu.*
uyaran birşeyler varmış demek ki sulandın kardeş...
öyle birşey mi varmış ya.