götünü sigortalatmak

götünü sağlama almanın bir üst basamağı. tıpkı vücudunun çok değerli uzuvlarını sigortalatan ünlüler gibi dokunulmazlık zırhıyla* çevrili o çok narin, çok hassas, özenle gizlenen götlerini garanti kapsamına almak isteyen tabu sahibi erkekler, sadece aktif gayler bir an önce uygulamalıdır. doğum sonrası ebenin şefkatli dokunuşlarındaki masumiyeti ebediyen saklamak isteyenlerin, yaştan, baştan, taştan, dilden ve elden koruma adına acilen harekete geçmesi için bu son çağrıdır. yoksa erkeklik elden gidiyor.
jenniffer lopez başlatmişti yanliş hatırlamıyorsam bu popo sigortalatmayi
götümle neler yaptığımı öğrendikten sonra. hiçbir sigorta şirketi cesaret edemez buna
hayatını götüyle kazanan insanın yapacağı eylem.kim ister ki ekmek teknesine zeval gelsin.
bilen bilir fiziğimlen (özellikle parçacık fiziğimlen) ünlü bir birey olduğum için, takma dişlerimi, 234254353 defa gerdirdiğim yüzümü, silikonlarımı sigortalatmıştım, dedim brezilya dolgusu yaptırdığım götümün neyi eksik, neyse başvurumu yaptım..

ekspertiz raporu için sigorta firmasından 3 iri yarı adam geldi dün.. neymiş efendim sigorta öncesi kontrol yapacaklarmış...

sonuç: 3 iri kıyım arkadaş...malesef... sigorta...iptal...
latin popomun ederi ne kadar bilmiyorum, ama sigortalatmak falan komik geliyor. başına birşey geldi mi geliyor istediğin kadar garanti altına al, eskisi gibi olur mu hiç:)
eğer riziko sikilmesiyse teminatın yüksek olacağını sanmam