hoşlanılan erkeğin akli melekeleri arızalı bir ruh hastası olması

başlarda ve "cicim ayları" süresince el ele göz göze öpüş vermeli fiillerle geçen, zamanla ve tanıdıkça her şeyi böyle hakkını vere vere "sıçıyoruz a dostlar ayı"na çeviren akli malüliyete düçar olmuş patolojik vakadır. klinik ortamda gözlem altına alınması ve çiğ etten uzak tutulması tavsiye olunandır.

akıl karışıklığı ve ne istediğini bilemiyor olmanın yarattığı tahrip edici hissiyat yaratması, zamanında yapması gerekeni yapamamış olması nedeniyle tutarsızlıklarını bohemce savunması ve en önemlisi de bir insanda olması gereken ilk ve öncelikli koşul olan asgari düzeyde dimağ seviyesinden hayli uzak olması; akıl hastası bünyenin zamanla anlaşılan ve etrafa taşan özellikleridir. ihbar edilmeli, öpüş vermek yerine kuru sulu ilaç yahut doktor nezaretinde psişik yardım verilmedilir.
benim şahsen akli melekelerin biraz yerinde değildir, kimine göre ise ciddi, klinik bir vakayım.
buna rağmen eşim olabiliyorsa, bir (1) insan bile bulabiliyorsam, kendimi böyle sevip, sevenim de beni öylece kabul ediyorsa, zira aksi halde zaten sevmeyebilirdi, normal beni yani (karmaşık oldu farkındayım, akli melekelerimden dolayı) aklı gayet yerinde (buna da kim karar veriyorsa) ama abaza, abaza, abaza, 3 kere abaza, 5 kere yalnız, çokça hatta binlerce kez tek başına, günlerce hep terkedilmiş takılanlarda sorun var demektir. insanları "sakat, ruh hastası, akli melekeler zart zurt" diye yaftalamadan önce buna ciddi bir baksınlar derim.