kete

yağlı, mayalı veya mayasız hamurdan yapılan çörek
yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
ırkçılık karşıtı yazarları eksilediğimi söylemiş. bunlar kim?

utanmadan demiş. eksilemek utanmayı mı gerektiriyor?

eksilediğimi tespit etmiş. bunu nasıl tespit edebiliyor?

böyle böyle insanları yazmaktan bıktırdınız. aferin böyle devam edin.
pek çok ırkçılık karşıtı yazardan biri. sevgili çakma mandela dünyandaki tüm problemleri hallettin sıra buraya geldi.

buraya çeki düzen verecektin amma benim nick altıma yazdığın gibi 'benim gibiler yüzünden yazmıyorsun'. e ben yokken de sen yazmıyordun, varken zaten varlığımdan dolayı yazmıyorsun, sözüm ona ırkçılık yapılırken de susuyorsun. kısacası sen yazmıyordun. sadece mızmızlanıyordun. bu arada artık bir nickte karar ver. bu senin son nickin olsun.

kıyamet kopardın demişsin. pardon! sen kaç tane kıyamet gördün? bir tarif edebilir misin? avenenle beraber seri eksileme sporuna insanların sessiz kalmasını mı bekliyordun? belli ki kendi muhitinde sana pek ses çıkaran yok. karşıt görüş olunca da böyle üzülüyorsun. üzülme çakma mandela sen varsan karşıtların da olacak.

sevgili çakma mandela sen ve avenelerin hep mağdur olabilir mi? hakikatten böyle bir mağduriyet para ediyor mu? para etmiyor; ben yazıyorum sen rahatsız oluyorsun, ben susuyorum yine rahatsız oluyorsun. bu kadar rahatsızlık içinde problem hep karşıtlarında olabilir mi? sanmıyorum.

iyilik sağlık dileklerimi gönderirken, papatya çayı öneriyorum sana.

not: papatya çayının keseceğini zannetmiyorum. bahar geldi gelecek. papatya tarlası anca keser.

not2: kabul et çakma mandela sana çok yakıştı.

not3: ''lgbt ile de pek ilgisi yok gibi veya konuşamıyor bu konularda.'' ah canım sizin gibi duayenler varken bize laf düşer mi... şurada birçok insanın senin gibilerin histerik davranışları yüzünden çekip gittiğini iyi biliyorum.

not4: oyunlar ortaya çıkmış mı? arkadaşlar kaçalım oyunlarımız ortaya çıkmış. yakalandık. kete büyük oyunu gördü. planlarımız bozuldu. ruh hastası mısın acaba?

not5: pek çok insanı eksilediğimi iddia ediyor. diyelim bu doğru. ben işi gücü bırakıp insanları eksiliyorum. sanırım kendimi eksiliyorum zira ben ve bir iki arkadaştan başka yazan yok. evet diyelim bu ruh hastasının dediği gibi eksiliyorum. sen bunu nasıl tespit ediyorsun? bunu tespit edebiliyorsan ya sözlüğün bir açığı var ya da bizim güvende hissettiğimiz alanlara girip bu bilgileri alıyorsun. her ikisi de tehlikeli değil mi? sevgili yöneticiler! bu arkadaş ahlaki olmayan yollarla anlaşılan sözlük kuralları dışında hareketlerde bulunuyor. diğer arkadaşlar da çok dikkatli olsunlar. kete denen şahıs sizlerin özeline kolaylıkla giriyor anlaşılan.

not6: bilal sen misin? bilal kesin sensin. itiraf et. evet parça parça geliyor yerine zihin. çok belli. bu bilal arkadaşlar. kendi haline bırakın bilal birazdan yatmaya gider. ayrıca bilal allah sana ironi nasip etsin. keşke tabi. zor gerçi.
severek takip ettiğim yazar. lafı gediğine sokuyor. kuyruğuna bastıklarını delirtiyor.