pazartesi sendromu

pazartesinin gelişi cumadan belli olur. *
bir pazar gecesi sendromu değil. pazar gecesinin sonlarına doğru yaşanan beyin yakıcı belirsiz sıkılma histerisinin yanında solda sıfır kaldığını düşünmekteyim.
okula gitmeyerek atlattığım sendrom.
işteki son haftam olduğu için yaşamadığım sendrom. bu kombinimle bu hafta bensiz bir hiçtiniz, öyle de kalmaya devam edeceksiniz demeye gidiyorum.
önümüzdeki altı ay çekmeyeceğim sendromdur. ders programımı pazartesi öğlenden sonra ayarlayan aklımı seveyim. pazar geceleri de içebilirim artık. neyse ben biraz daha yatar. öptüm canişkoloşkolarım.
kuaför olaydım pazartesi sendromum olmazdı.bu kuaförler işi biliyor milletin sendromuyla mı uğraşacak kendileri için güzel tatil günü bulmuşlar.
zirve sonrası yorgunluk ve yaz tatilinden çıkıp sabahın 8'inde gidilen ders ile birlikte bünyem üzerinde kombo yapmış olan sendromdur.
ev arkadasim cumartesi günleri de çalıştığı için, hiçbir zaman böyle bi sendromu kafasına takmamistir. bende ondan etkilenerek pazar gecesini daha rahat atlatiyorum.zaman geciyor ufak tefek şeyleri dert etmeye gerek yok.raaaat olun.
yarınki (gece yarısını geçtiğimiz için aslında bugünkü) sendrom benim için yoğun aromalı ve venti boy bir sendromdur. allah yar ve yardımcımız olsun.
en zoru bayram tatili sonrası yaşananıdır.
bazen pazartesi sendrozumu diyordum yanlışlıkla... işi bırakıp, evde proje yürütüp, parasızlığa alışınca bu sendrom ortadan kalktı bende.
evde çalıştığım için bende olmayan sendrom.
bence yaptığı işten zevk almayan, işini sevmeyen insanlarda oluşan sendrom. *
keyifli uyanmama rağmen arkadaşımın moralimi bozduğu için keyifsiz geçecek gibi duran gün
kar tatili ile başladığım haftanın ilk günü. yağdır mevlam yağdır.
  • /
  • 5