reha muhtar

doksanlı yıllar bu adamın şebekliklerini haber diye izleyerek geçti. eskiden akıllı uslu atina dan bildiren bir muhabirdi, sonra içine şeytan falan mı girdi bilmiyorum, bir rating canavarı oldu ki, tutabilene aşkolsun.

ilk aklıma gelen sorusu mahkumlara: o tüneli kaçmak için mi kazdınız?!!
bir çok hatunu o tipiyle götürmüşlüğü vardır. belki de bizim fark edemediğimiz farklı can alıcı özellikleri vardır. oynar başlık falan.
trt döneminde atina'dan heyecanlı şekilde haber bildiren, özel kanal döneminde show tv'de bol bol ana haber bülteni sunan hatta yarım saat süren " bülent ersoy oruç baba türbesinde ağlamaktan bayıldı" haberi ile anımsadığım; sonraları enteresan şekilde harika avcı, nilüfer ve deniz uğurla aşk haberleri çıkan gazeteci. " dokunduğu her kadını meme kanseri yaptı" metaforunun yayılması üzerine kadınlardan vazgeçip bu işleri bıraktığı aseksüel bir hayata yelken açtığı da iddia edilmişti.

öylesine merak etmediğim bir zat ki kendileri, sırf nerde ve ne yapmadığını vurgulamak üzere bunları yazdım. kanserle savaş derneği ve meme kanseri vakfının "reha muhtarla savaş kampanyası" konulu iddiaların da ayyuka çıktığını konunun kapatılıp yok edildiğini de ekleyeyim.