seks için aşık taklidi yapan insan

büyük bir şerefsizlik türü.
sensiz yaşayamam, ölürüm diyen adamı başkasıyla yakalayınca hiç oralı olmaması. insan en azından biraz utanır pes valla.
yine herkesin yaptigi ama ortamlarda linc ettigi seylerden birini konu edinen basliklardan bir digeri. seks icin yapilanina ben de karsiyim tabi ama konu gucse paraysa mevki ise baska. karsindaki bunlara sahiptir ama saftir,
sen uyaniksindir ama bunlara sahip degilsindir. dogal secilime karsi gelinmemeli.
seks içinde olsa para - mevki vs için de olsa insanı kullanmaktır. yani buna maruz kalan "saf"tır belki ama yapan da insanları ve hislerini kendi ihtiyaçları / istekleri için kullanmayı sorun etmeyen psikopattır.
dün benim için bittin dediğimde umursamayıp asıl sen benim için bittin çok da fifi diyen adam bugün her mecradan özür dilerim çocukluk ettim diye mesaj atıyor. önce whatsapp dan sonra telegramdan ve sırasıyla instagramdan ve facebookdan aynı mesajları alıp engellendikten sonra dün yeni açtığım hornet profilinden aynı zırvaları yazmaya devam etti. normalde hiç cool olmayı beceremeyip mutlaka cevap verirdim şimdi hiçbir yazdığına cevap vermedim.
zaten aldatıldığımdan çok adamın pişkin tavırlarına bozulmuştum. en azından şimdi egom biraz tatmin oldu. tişikkirler :p
şimdi biraz demet akalın dinleme zamanı jdfskl