türkiye'de bamya ya da mini boy aktif gay sikine rastlanmaması

sözlü ve yazılı beyanatlara bakınca ortaya çıkan l, xl ve xxl demeci. yalnız öyle böyle bir iddia değil bu; böyle "ikinci bir delik açarım" veya "anala dayanıklı saatlerce altımda kıvranacaklar sevdiceğim olsun" türünden bir abartlı haz alma şekli.

okuma alışkanlığı olmayan insanımız mübalağa sanatını ya duymamış ya da yanlış anlamış. demek ki türkiye'de yaşayan bilhassa aktif geylerin alayı xl ya da xxl, bamya ya da smoğl boya düçar olmuş larğç sevdalısı mini minnacık çük rüzgarı türkiyeye hiç uğramamış veyası yaradanın boş vaktinde bilhassa çüküne ihtimam ve özen göstererek yarattığı kullar bunlar. diyorum ve sözümü arabesk diva bergen'ın kul duası ile bitiriyorum.

turkiyede herkesin a olmasi gibi bir olaydir.

genelde ilanlarda 'dayanikli ariyorum (anlayana :))))', 'tecrubesiz pasifler yazmasin acitirim', 'buyuk kucuk ben :)' gibi laflar ile ceylan avlamaya cikan aslan misali pasifleri etki alanina cekmeye calisir bu elemenlar.

sanki bilmiyoruz turkiye ortalamasinin 12 cm civari oldugunu, pezemenkler sizi.
yalanlayacak ya da doğrulayacak bir bilgiye sahip olmamakla birlikte: pasifler genelde büyük sik arar, aktifler genelde büyük sike sahiptir.

gireceği yerler malum olan yine malum organın neden büyüğü ve kalını makbul anlamıyorum ben bunu. çok da eşelemiyorum, zevk meselesi.

orta boy ve orta kalınlık her zaman en iyisidir, bir "insan"ın sahip olduğu.
bir türkiye ironisidir.

-her aktifin +16 cm penisi vardır
-her aktif mükemmmmel siker
-her aktif zevkin doruklarına ulaştırır
...