yeni bir hayat

the biggest loser yarışmasının türkiye versiyonudur. star tv de yakında başlayacaktır.amaç; yurdum tombiş insanlarını zayıflatmaktır. " yazıktır, günahtır kardeşim. belki biz onları öyle seviyoruz. ne kastınız var bize." denilesidir.
bir siktir git çay demle, içine de zehir koy yat zıbar dedirten yarışma. modern!!!!! çağın shikik estetik anlayışı olan solucan misali sıfır beden olmak, artık zıvanadan çıktı. iri olmak şişman olmak estetik değil sefil bir hal haline sokuldu. zargana gibi zayıf olmayı veya karın kaslarının baklava gibi olmasını, kılsız tüysüz olmayı ya da kıllarını almayı özendiren salak bir zihniyet. bu yarışmaya katılan dangalaklar her türlü salaklığa maruz kalmayı da hak ediyorlar demektir. biraz kendiniz olun, etrafınızı her anlamda kopyalamaktan vazgeçin. zayıflama çabasının tek amacı olabilir, sağlık nedenleri. estetik kaygılar değil.
yarışacaklara ve izleyeceklere yeni bir eziyet olacak yarışma programıdır. *
ortak sorunları obezite hastalığı olan, kadın yarışmacılarının en azının 100 kg olduğu,erkek yarışmacılarının ise en az 160 kg olduğu, kilo vermek için başta sağlık için diğer neden ise estetik kaygı olan bilinçli insanların başvurduğunu düşündüğüm, şu anda ise ekranda olan yarışma..

arzu ederim ki,hepsi de ideal kilolarına kavuşup sağlıklı bir bedene ve güzel bir fiziğe kavuşurlar..
mert ali adlı yarışmacının çok sempatik olduğu ama onun hatırına bile çekilmeyecek bir yarışma.
şu anki bölümlerini keyifle, göz banyoları eşliğinde izlediğim ama büyük ihtimalle yarışma sonuna doğru izlemeyeceğim yarışmadır.*