10 yaşındaki kızlar evlenebilir

bu islamın yanlış anlaşılması falan değildir, dini keyfiyete göre yorumlamaktır, sapıklıktır, çocuk istismarıdır, hadım edilesi, kendisi gibi sapıklara kadın edilesi adamdır, bu doğrudan yönlendirmedir.
dikkat buyurduysanız on yaşındaki kız çocuğunu asla on yaşındaki bir erkek çocuğuyla evlendirmezler. neden ? çünkü bunu söyleyen dindar, ahlak sahibi, muhtemelen birkaç karısı olan, alim kişi ; mevcut olan eşerinin üstüne gözüne kestirdiği on yaşında ki bir kız çocuğunu alacaktır ve zemin hazırlamaktadir. hoş zemin hazırlamaya da ihtiyacı yoktur aslında etrafında ki takipcileri de bu fikri ''onaylamaya ve uygulamaya'' dünden razıdır. velhasıl bu insanlar izli kurşun gibidir. gittikleri yeri belli edip diğerlerine yol göstermekle kalmaz, saplandıkları yeri de yakar kavururlar.
insanlar kulaktan dolma bilgilerle dini kendilerine yonttukları için böyle ilkel bir görünüme bürünüyor islam da. hep derim insanların amellerinden dolayı bütün bir din sorumlu tutulmamalı bence. sonuçta bu zihniyetinki çarpıtılmış müslümanlık.
sünnettir. islamiyetin resulü de ebubekir in kızı ayşe ile 6 yaşındayken evlenip 9 yaşında adet görmeye başladığında gerdeğe girmiştir. kendisi o sırada 53 yaşındadır bu arada. yani islamiyet açısından bir ihlal mevcut değildir bu durumda. **