20 öğrenciyi taciz edip bunu fazla sevgiye bağlayan öğretmen

konya'da yaşları 6 ila 13 arasında değişen 8'i erkek 20 öğrenciyi taciz edip, ardından "seviyorum evet sevgimin bazen aşırıya kaçtığının farkındayım" şeklinde açıklama yapan hasta kişilik.

ilköğretim çağındaki bir düzine çocuğu aylarca taciz eden sınıf öğretmeni h.a. tutuklanmasının ardından yaptıklarının çocuk sevgisinden kaynaklandığını da tutanağa geçirtmiş. ya cidden hasta ya da hasta ayağına yatıp yırtmaya çalışıyor.

gelelim yargı sürecine. tanıdık bir bürokrat bulursa para cezası ile yırtacak onca çocuğun bozulan ruh hali tamir edilemeyecek haliyle. tanıdık siyasetçi olmasa bile düzmece raporlarla ya da ruh hastası oyununa devam ederek bilirkişi raporu ile akıl hastası olduğuna karar verilecek ve tümden ceza almadan serbest kalacak. insan düşündükçe "madem bu kadar sevgi kelebeğiydin kendini sikeydin be reyiz senin yolun yol değil." demeden edemiyor.
toplumsal olarak nasil sapittigimizin kaniti ogretmen.tecavuz taciz saldiri icerikli her gun o kadar haber duyuyoruzki bunlari iyice icsellestirip normal gormeye basladik.suclularin cezasiz kalmasi ise potansiyeli olan sapiklari cesaretlendiriyor.