3 ekim 2016 sadpanda ile olan ilk kavgam

şu anda ''ich bin schockiert'' demek istiyorum sayın seyirciler.

sayın seyirciler diyorum çünkü gördüğüm kadarıyla psk3 ile olan münasebetimiz ziyadesiyle televizyon şovuna dönmüş bulunmakta. o zaman herşey açıklığa kavuşsun. içine at at, yeter artık ben de bunaldım vallahi.

bu psk3 kişisi, bütün dinlerden ve milletlerden pipileri tanır ancak ne yazık ki tek gördüğü misyoner olmuş. ona dedim ki ''çektiğin rezilliklerden dolayı artık erkeklerle konuşmama kararı aldın. bence acele ediyorsun, daha yaşanacak çok şey var'' dedim.

ben sadece kendisini doğru yola, imam nikahı ile hak yoluna çekmeye çalıştım. çünkü biliyorum dinimizce sapık ve yasaklı da olsak, dinimiz hoşgörü dinidir. bizim ise hoş görülmeye ihtiyacımız var yoksa var olamıyoruz. ne güzel ki dinimiz sapıklığımızı tolere edebiliyor. toplumun hoşgörüsünü sadece dindarlığını ön plana çıkartıp kazanmış eşcinseller var biliyorsunuz. neden psk3 de toplumun onayını almak adına imam nikahı yaptırmasın?

ona bunları anlatmaya çalıştım. o da bana al dedi git dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini dedi git dedi nerede kalırsan kal dedi.
ilk aşkın kıvılcımlarıdır. hayırlı olsun, bir çiftimiz daha oldu.