5 haziran 2013 rize eylemcilerine linç girişimi

evinde oturan yüzde ellilik dilimin sokağa çıkıp, eylemcileri atatürkçü düşünce derneği binasında kıstırıp, faşistçe söylemlerle şiddet uygulamaya yönelik yok etme girişimidir.

akp önderliğinde toplandığı iddia eli sopalı topluluk, artık günümüz dünyasında terk edilmesi gereken akıl dışı bir şuursuzlukla, hak aramak tepkisini göstermek için ses çıkaran grupların öneminin delili olmuştur bir anlamda. olaylar hemen yerel çay tv ve kaçkar tv altında cereyan ederken, akıl baliğ sahibi olmayan kanalların canlı yayın yapmayışı da bir başka yurdum biçareliğidir.

polis neden vardır sorunsalının rize'de sorgulandığı anlar: http://vine.co/v/b3YtVWmjtqZ

(bkz: sivas katliamı)

(bkz: madımak oteli)
karadenizin ampülcü şehridir. trabzondan farkı olmadığını gösterdi. güya sol tabanlı bir yerdi ve devrimcilerin yeriydi. bütün bunlar dejavu benim için . cahilliğin ne derece karadenize hakim olduğunu gösterir. karadenizin hiçbir insanına akıştırmıyorum hele ki yeşile en çok sahip çıkması gerekirken.
tanıdığım rizeliler ya acayip modern görüşlü yada bildiğin yobaz, ortası yok hiç görmedim. bu linç girişimini yapanlar benim çok sık rastladığım yobaz kesime şahane bir örnek. umarım o ellerinde tuttukları sopalar götlerine girer.