5 yaşındaki çocuklara gelinlikli başörtülü dini eğitim

eli çükünde aklı uçkurunda yobazların sapıklıkta çığır açtığı ve onlar gibi düşünen yetkililerin de buna çanak tuttuğu kampanya, yurtdışında olsa bu çocuk evlilikleri filan pedofili eezası verilir, faili yıllarca hapisanede tecavüze uğrardı, biz de teşvik ediliyor, bunda o kokuşmuş arap kültürüne öykünmemizin payı büyük.
toplumda ayaklanmaya neden olması, buna neden olan ve bunun yolunu açan kişilerin toplumdan izole edilmesi gerekirken; maalesef alkış toplayan, çoğu kişi tarafından desteklenen eylem olur kendisi. toplum olarak kadınları seks makinesi olarak o gördüğümüz için ne kadar erken başlarlarsa o kadar iyi olur felsefesine sahibiz; bu haberler ne yazık ki artık şaşırtmıyor ve çoğu kişi tarafından da arkası ne zaman gelecek merak ediliyor.
çok geç kalınmış hareket, erkek çocukları daha pipisini tanımadan, beşikteyken sünnet ettirilip, kız çocuklarını da aynı çağda tesettüre sokmak gerekir ki mazallah, 1 yaşına girmiş kızların "bazı" mü'minleri baştan çıkardığı sıradan haber olarak aşina olduğumuz ortadoğu diyaları için en hayırlısıdır..