adam kaldırmak

adamı bulunduğu- muhtemelen- dikey konumdan yatay düzleme doğru alaşağı etme girişimleri toplamı. tabi eğer hedefiniz bir ayı ise adamı kaldırması da yataktan uzaklaştırması da zordur.

- bardan adam kaldırmak çok kolaydır; adamın içkisine ilaç atmaya bile gerek kalmaz. adam ilacını zaten almıştır, çelme taksan yatakta.
- hamamdan adam kaldırmak yine çok kolaydır; çıkış saatini bekleyin ve saunada bayılanları, sıcaktan eriyenleri toplayın.
- otobüsten adam kaldırmak çok kolaydır; tanımadığı kişilerin ikramını almamayı bilmeyen yan koltuk sahibinin mola yerinde tüm ihtiyaçları giderilecektir.
- otogardan adam kaldırmak inanılmaz kolaydır; o kalabalıkta mutlaka '' beyler ağalar istanbul ne tarafta'' diye soran bir kezban bulunur. gel de tarif etme.
- spor salonundan adam kaldırmak fena halde kolaydır; kısacık şortunuzla doğru frikik verdiren alet seçimleri ve yer hareketleriyle en ücra kaslarınızı gösterin, sporcu dediğin hemen o kasları eğitmeye gelecektir.
- sözlük zirvesinden adam kaldırmak bi kolaydır bi kolaydır; dark bearın yumuşacık kucağına hoplayacak ilk yazar olmanız yeterli. bu arada alınan duyumlara göre yeterince geniş bir kucakmış ve herkeslere açıkmış.
- sözlükten adam kaldırmak en kolayıdır; her yazılan tanımı artılayın ve en kötüsüne bile övgü dolu yorumlar yazın. eliniz değil laf yapan diliniz çalışsın.

(bkz: zirveden dönmeme sebepleri)
dünden hazır erkeklere bir el uzakta olmaktır.
kollarınız güçlüyse adam kaldırmak oldukça kolaydır. bence haksız değilim beyler.