ağır abi erkeği

"kodum mu oturturum" erkekleridirler. iki gün evvel böyle bir ortamda tutsak kaldım. sesi de bayağı kalın. kodaman herifin teki. 1.85 boy, 96 kilo. ben yanında öyle bir cılız kalıyorum ki konuşmaya katılmaya bile çekiniyorum. zaten hala anlamış değilim. o kadar herifin içinde neden gelip benimle muhabbet kurdu acaba? akp'nin belediye seçim sonuçlarını oyalaması hakkında konuşuyoruz, ya da o konuşuyor dersem daha doğru. elini öyle bir masaya vuruyor ki masa ikiye ayrılacak böyle devam ederse. öyle de ciddi ki, yasa yapıyoruz sanırsın. parti gibi bir şey. ve ben oynamaya gelmişim. ama herifin yanında kalkıp göbek atamadım. o kadar erkek ki dans etmek değil müzik dinlemek bile feminen kaçıyor. anlıyoruz ki feminenlik has been socially constructed. oradaki halime haala gülüyorum. ki toplumsal cinsiyet rolü olarak daha maskülen bir yapım vardır. ona rağmen feminen kaldım. 'teşekkür ederim ayol' deyip masadan kalkmak istedim. en komiği de arada cinsellik ile ilgili geçen kelimeleri gizlemeye çalışarak ifade etmesiydi. mesela iki eşi olan bir arkadaşından bahsetti. "bir ona bir buna gömüyor" cümlesini söylerken azını sadece benim görebileceğim bir şekilde sakladı falan. giderken de "ben arkadaşı bırakıyorum evine yoksa daha uzun kalırdım" gibi de bir cümle kullandı sanki dönmesini bekleyecekmişim gibi. masaya oturan diğer kişilerin üzerinden uzanıp bana laf yetiştirmeye çalışması ayrı bir çabaydı.

böyle anlatınca asılıyormuş gibi bir his verdi. inşallah asılmıyordur. gerçekten hiç tipim değildi.

işin özü istediğiniz kadar maskülen erkek olun, bu sır abilerin yanında feminen kalıyorsunuz. kalın ses gidiyor ve civciv gibi ses çıkarmaya başlıyorsunuz. hayır sesi öyle hissedince de konuşasınız gelmiyor.
hiç tarzım olmayan erkek türü.daha uysal sağ duyulu ve eğitimli olmasa bile kendini bir şekilde yetiştirmiş insanlar daha çekici geliyor bana.öbür türlü ne tavırlarının nede ağzından çıkanın sınırı olmayan biriyle yakınlaştığınızda hep üzülen taraf siz oluyorsunuz.sonuçta karşınızdaki kişi laftan anlamayan bir odundan fazlası değil.damarınıza bilerek basarlar ki kendisine karşı elinizin kolunuzun bağlı olduğunu güçsüz olduğunuzu anlayıp dahada değersiz hissedin.adamlık zayıf gördükleri birine hakaret edecekleri zaman kullandıkları anahtar kelimedir.hal ve hareketleri o kadar iticidir ki en melek gibi insanı bile zıvanadan çıkarıp katil edebilirler.muhtemelen çocukluklarında aile içi şiddet ve istismarın yoğun olarak yaşandığı nefret dolu evlerde büyümüşlerdir.külhanbeyi tavırların çekici geldiği insanlarda var ki bu kadar rağbet görüyorlar.zevk meselesi tabi birşey diyemem saygı duyarım.