apartman teyzesi

daha çok, yalniz yasayan, bekar ve ögrenci heteroseksüel erkeklerin bas belasidir bu teyzeler. bu arkadaslarin eve kiz atmasina her türlü engel olarak, adamlarin cinsel hayatlarini genç yasta baslamadan bitirirler. tabi bu, escinsellerin hayatlarina burunlarini sokmadiklari anlamina gelmez. her daim sorduklari ahiret sorulariyla, size kiz bulmaya çalismalariyla, takindiklari anaç pozlariyla burnunuzdan getirirler.. evinize geleni gideni takip eder, in midir çin midir bilmek isterler...

(bkz: memeli gbt cihazı)
klasik apartmanlarımızın vazgeçilmezi idi bir zamanlar.
şimdilerin büyük uydu kentlerinde ve lüks sitelerinde yaşama ortamları kalmamıştır artık...
sadece meraklı olup,iyi niyetli olanları yani dedikodu yapmayıp,size kol kanat gerenleri pek şeker olur.hatta her apartmana hatta uydu kente lazımdırlar.
ama meraklı,dedikoducu ve fitneci olanları da vardır ki malesef ,onlar fenadır.görüldükleri an uzaklaşılması,muhatap olunmaması hararetle tavsiye olunur.
bizde bi tane gereksizi vardır. eve girerken kartonpiyerlere falan bakar. sanki bizim için değil de,kartonpiyerlere bak canını yediğim diyor içinden. ne diyim, çok muhattap olunmaması gereken tipleri vardır.