aşkım kapışmak

ilişkileri ve insanların birbirleriyle olan iletişimini eğlenceli hallerde anlatan ve anlattıklarını insanlara keyifle dinleten davranış bilimleri uzmanıdır.
belki biraz salakça olacak ama ben bu adamı bilmiyordum uzun süre. yani bir insana ait olduğunu bu ismin. arkadaşlarımdan duyardım aşkım kapışmak'ı okudum diye. şey zannederdim: "aşkım: kapışmak". derdim ki bi insan neden aşkı ve onun için kapışmak hakkında bir kitap yazar ve başka biri neden elinden sevgilisini almaya çalışan biriyle kapışmanın yollarını bir kitapta arar diye. adamı tv'de görünce bende şok etkisi yaratmıştır haliyle. işte bazen bilinç, bir kervan olup kişinin bedenini terkedebiliyormuş efeler.
amerika'daki bir üniversiteden uzaktan eğitim yoluyla aldığı eğitim ile psikolog-davranış bilimcisi olduğunu iddia eden zat. danışanlarla bireysel seans-oturum yapıyor mu bilmiyorum ama eğer yapıyorsa ayıp ediyor. çünkü, yapma yetkisi olanlara lisans ya da master dönemi süresince kaç oturum boyunca süpervizyon aldın diye sorarlar. normal bir ülkede sorarlar tabi, burada istediğin gibi at koşturabilirsin. son olarak, popülere olan soğukluğum sebebiyle kendisini dinleme fırsatım* olmadı ama eminim ki davranış bilimcisidir, hatta yaşam koçluğu da yapıyordur ve hatta içi dopdolu boy boy kitapları da vardır. okuyalım, okutalım, sahip çıkalım.
kıyamam. 1 ay olmuş sevgilisinden ayrılalı. aşk acısı çekiyormuş. hatta beyanatına bakılırsa hala unutamamış ve hep aklındaymış.

aşk üzerine yığınla tanım yapan aşkım beyin, eski sevgili karşısında galiz bir çaresizlikle duygularına sahip çıkamayışı çok hüzünlü. ağlattın be aşkım abi. sana yakışmadı bu duygu seli.