astral seyahat

son bir kaç haftadır nefes egzersizleri,meditasyon,spiritüel uygulamalar derken bilinçsizce yapmaya başladım.
bilinçsizce çünkü bunun için hiç uğraşmadım,her zamanki gibi uykuya dalıyorum ve bir zaman sonra kendimi odanın içinde buluyorum.önceleri lusid rüyalardır dedim ama baya bildiğin odanın içinde dolanıyorum.yatakta uyuyan kendimi de görüyorum,hatta bazen yatağın yanına gelip bilerek sallıyorum ki gerçek olduğundan emin olabilmek için ve sallantıyı da hissediyorum.henüz odanın dışına hiç çıkamadım.

buraya kadar olanı yine bir derece normal ama beni asıl korkutan ikidir odanın içinde hz.meryem'le karşılaşıyorum.tabi bana kendini "merhabalar,ben hz.meryem.tanışabilir miyiz?" diye tanıtmıyor,o olduğunu biliyorum.birlikte yere çömelip odanın ortasında sohbet ediyoruz,yatakta uyuyan halimi de görüyorum yani rüyada değilim.hatta sohbetimiz esnasında önceden de bildiğim şu ortaçağ şarkısı bile çalıyor ve birlikte söylüyoruz.

evet ufaktan ufaktan sıyırıyorum sanırım,zaten bizim sülalede delilikte genetik gibi bir şey, çok var bir tahtası eksik.aile içinde hep söylenir;25'den sonra bizimkilerin aklı durur diye. sananda yetiş.