ayı sözlük basketbol zirvesi vol.2

ilkini mart 2012 de yaptığımız ayı sözlük basketbol zirvesi nin ikincisini yapmayı planlıyoruz. ilk zirveyi kadıköy'de açık alanda yapmıştık bu sefer parkede ne kadar iyiyiz bunu test edeceğiz. minatour74 ün katkılarıyla kasımpaşa'daki orbay ilköğretim okulu salonunu 1 saatliğine kiraladık. heteroseksüel bir kaç arkadaşımız ve sözlük yazarı olmayan bir kaç ayıcan da bizimle basketbol oynayacaklar. sözlükte basketbol potansiyeli ve basketbol sevgisi olan yazarlarımızı da aramızda görmek isteriz. zirvetörden katılmlarınızı da işaretlemeyi unutmayın.

tarih: 31 ocak 2014

saat: 19:00 - 20:00 arası (saat: 18:15 gibi taksimde buluşup taksilerle salona geçmeyi planlıyoruz)

yer: orbay ilköğretim okulu spor salonu
adres: küçükpiyale mah. ağaçköprü sk. no:8 kasımpaşa / istanbul

gaz afişimiz; http://ayisozluk.com/lnk/a5cddb
plan ve organizasyon arası pek yakın olmamışmı demekten kendimi alamadım hani daha uzun süre olsa insanlar organize olsa gibi gibi... bu zirvenin bende anlamı büyük sözlüğü bu zirve ile tanıdım*
yenilen yenene ne verecek
1,5 saatlik bol terli, bol sürtmeli, bol ayılı bir zirve oldu. tam bir basketbol ziyafetiydi. katılan herkese teşekkürler.
işte o çok merak edilen basketbol zirvesinden bir video; oynayanların hiç biri sözlükten değil, çoğu heteroseksüel. o sebeple paylaşabilirim diye düşündüm.

http://www.facebook.com/photo.php?v=1020...