ayı sözlük iki yaşında zirvesi

mutlu yıllar dileğimin havada uçuşacağı zirve.
komite ve organize işler.yok babacım kimle irtibata geçtiysek egede akdenizde turnelerde, konserlerde. bizim neyimiz eksik dedik ve ayılarock ekibinden ben ve tra jedi sahne alacağız ve bu gecede bir kaç parça seslendireceğiz. lakin çok bi beklenti içine girmeyin derim. * *
çok tatlı zirvedir kendileri . o kadar harika bir zamanda olacaktır ki i going to go efendim .. *
ayı sözlük'ü uzun zamandır takip ediyorum. ve begenerek okuyorum. bende bayram tatilimi istanbulda gecirmek icin orada olacagım. ayı sözlük 2. yaş zirvesi komitesine bende katılacagım merakla bekliyorum.
böyle de bir şey var. ((bkz:#146428))
yeni çaylak eski ayı olarak gitmek istediğim organizasyon
barbaros şansal ile yaptığım telefon konuşmasında bu etkinlik için "istanbul'daysam mutlaka yanınızdayım" demesi beni mutlu etmiştir.
vallahi bravo dedirten zirvedir. harika bir organizyon.. yok yok tabiri caizse. +2+2+2+2lerimle orada olacağımdır. hatta bakarsınız içimden bi +2 daha çıkar pasta gibi.
sayesinde, bu başlığa yazdığım ilk entrymle * türkçemize organizyon kelimesini de eklemiş bulunmaktayım. hayırlara vesile olması dileğiyle
neden hafta içi bir günde olacak diye kafamda soru işaretleri barındıran zirve.**
ayı sözlüğün haftasonu mekanı kapatmak için parası olmadığından zirve cuma gecesine ayarlandı. mekan cuma olduğu için de bize destek amaçlı para talep etmedi ve "gelen konuklar bir şeyler içerler değil mi? bilirsiniz her gece bizim gibi mekanlar için önemli" dediler. mekanın manzarası zaten insanı alıp götürüyor. birde planlarımızda daha bilindik birilerini sahneye çıkmak için ikna edebiliriz diye düşünmüştük ve bu sebeple cumartesi hiç şansımız olmaz dedik. sanırım 1 günlük izinler ayarlanabilir iş yerlerinden. neler için izinler alıyoruz, ayarlanabilir diye düşünüyorum. çok emek verdik bu organizasyon için, güzel bir şey ortaya çıkarmak için. ayarlayabilen herkesi de mutlaka bekliyoruz efendim.
çok erkene gelmiş bu organizasyon. gelmeyi çok istiyordum fakat şuan tek yumrukla yere serilmiş gibiyim.
sizin için hangi +2 ile geleceğimi seçemediğim zirve.
doğumgünü partymizin posteri tamamlandı. neyinkafasilabu ellerine sağlık.

ceylan ertem özel mesajında doğumgünü partymize uğramak istediğini belirtiyor. hadi bakalım.
annemin lgbt bireylerle ilgili yuzleşip parçalamak istediği içselleştirilmiş tabuları ve bununla birlikte akıl almaz bir merak duygusu var. gezi parkı'nda ne zaman bizim çadırdan kaybolsa kendisini lgbt blokta yakaladım. büyük bir heyecanla bana "su istedim verdiler" ya da "sohbet ettim, çok tatlılar" gibi cümleler kurdu. kadıncağız hacı kızı acaip tabularla büyümüş "ya anne allah aşkına arkadaşlardan uzaylılar gibi bahsetme" dediysem de, onun kendi içinde esen fırtınaları normalleştirme çabalarına saygı duymamam mümkün değil. en son çapulcu düğününde trans bir arkadaşa "koca bulursan söz çeyizin benden demiş" bana yine heyecanla anlattı.

şimdi ben diyorum ki zirveye gelirken kendisini koluma taksam ne olur? sonuçta her ne kadar cinsellik tabusunu yıkmaya dair bir mücadelesi varsa da 30 yaşındaki kızı olan ben denizin hala bakire olduğunu sanıyor ve inanıyor. yani eşiğimiz bu düzey. alsam annemi gelsem ağır doz mu olur acep kendisine? of kafam karışık sözlük. şimdi söylesem zirveye kadar uyuyamaz heyecandan onu da biliyorum.

özetle benim kesin geleceğim ama annemi getirmek konusunda derin düşüncelere daldığım zirve.*
ya bir sözlük yazarının 3 samimi arkadaşı varsa diye düşünerek +2 sınırını kaldırdık. yazarlar istediği sayıda arkadaş getirebilecekler.
yazarlığım kabul olursa katılacağım zirvedir.
  • /
  • 5