bir sırp filmi

kesinlikle izlenmesi gereken bir film. biraz fazla seks düşkünüyseniz eğer tahrik edebilir falat normal şartlarda inanılmaz rahatsız eden ve anlatılan olayın gerçekliğinin hangi boyutlara ulaşabileceğini sorgulamaya sebep olan bir film. izleyin diyeyim ben en iyisi.
ben bi kusup geliyorum.. galiba şu ana kadar izlediğim onca filmden beni en rahatsız edeni bu. neden var böyle bir film de diyemiyorum. malum izlemediğim ama bununla yarışacak bir film hatta seri var.(insan kafasını öbürünün malum yerine koyarak kırkayak felan işte)
fetişi aşırıya kaçıran bir senaristin benzersiz iğrenç zevki içinde sıkışıp kalmış zavallı izleyeci kitlesi
izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla insanlık dışı iğrenç bir film. böyle bir filme izin veren yapımcıya yönetmene filmde emeği geçen herkese sövülmüştü yorumlarda
insan yaşamının ana temeli; kişi bir eylem gerçekleştirdiğinde eylemden sonraki ruh sağlığı, eylemden önceki ruh sağlığından daha iyi ise o kesinlikle iyi bir eylemdir der. izlemek sağlam bir psikoloji gerektirir. izledikten sonra psikolojinizi belli oranda bozacağı için bir faydası ya da bir öğretisi yoktur. filmi bu bağlamda izlemek net kötü bir eylemdir.
ıgrenc otesi bir film izleyemedim