bıyıkla ayran içme sorunsalı

bir adet bıyıklı erkek alınır, <br>eline bol köpüklü,tam yağlı ayran kasesi verilir ve içmesi sağlanır, <br>işte o durumda bıyık mı ayranı içiyor yoksa adam mı içiyor diye analiz yapmaya başlanır, <br>cevap pozitif bıyığın yarısı dove ile yıkanmış gibi bakın ne kadar da beyaz,diğer taraftansa erkeğe ikinci kase verildiğinde hala içmek istemektedir,çünkü ayrana olan susuzluğu dinmemiştir. <br> <br>sonuc:bıyıklara bulaştırmadan ayran içmek bir sanattır,içmesi sorundur.
bıyığımı sevmemin en önemli nedenlerinden biridir, bir şey içince, yiyince bir şeylerin bulaşması. <br>sonra alt dudağımla onu içeri çekişim felan. <br>sonra ortamdakilerin bu harika anı büyük bir hayranlıkla izlemeleri, ama sonucun yine hüsran olup yine bi sikim olmadığı durum. <br>sonuç olarak, bıyık güzel, ayran içmek de güzel, ben bu entry den ruh hastası olduğumu anlıyorum. evet.
pipet kullanmak suretiyle çözülebilecek sorunsaldır.
ağzıyla içememekten kaynaklıdır.
bıyıkla ayran içmek vede yanında yağlı kurufasulye yemek...geç karşına kus allah kus.....
sadece ayran içmek değil mesele. yemek bulaşır, yağı bulaşır, kırıntı kalır. hemen yıkamazsam bıyıklarımı, üst dudağımda fil oturuyor gibi hissediyorum.
çirkin görüntü sebebiyet unsuru olan durumlar bütünü .. *
"bıyığı seven, ayranına katlanır" diyerek en derin çelişkime çözüm bulduğum durumdur.