brad pitt ve türevlerinin çirkin ve itici oldukları gerçeği

acı ama doğruluk payı yüksek bir gerçek. brad pitt, tom cruise, kıvanç tatlıtuğ gibi bebek yüzlü erkeklerin dış görünüşleri abartılmış durumda. hepsi tek bir makineden çıkmış gibiler. insan biraz da karşısındaki kişinin yüzünde, fiziğinde kusur arıyor. ne o öyle keskin üçgen suratlar, altın orana sahip pürüzsüz bir yüz filan. hiç erkeksi değil, bu yüzden kadınların ilgilerini çekiyorlar daha çok. hetero erkekler de anlarmış gibi brad pitt yağuşuklu adam yav diyorlar. bugüne kadar bu tarz tipleri seven bir gayle karşılaşmadım çok şükür. neyse ki midemiz var.

bir de son zamanlarda bizdeki ezikliğin bir yansıması olarak göğe çıkartılan türk ünlüler var, yok kerem bursin'miş yok burak özçivit'miş. bu heteroların beğenileri hakikaten çok robotsu ve basit. millet iki kas yapınca hayran topluyor. bu ne basitlik yahu! renkli göz, sarı saç vs. kusura bakmayın ama çok itici. bu tarz tiplerde hiçbir erkeksilik göremiyorum. üstelik bunlar kapitalist dünyanın dayattığı güzellik algısı yüzünden. insanlar çok değişmeye ve kendilerini bu tarz tiplere benzetmeye başladı. artık doğal bir erkek görmek zorlaşmaya başladı. imaj yapacağım diye doğallığını bozuyor herkes. kıl almak mesela, bunu cinsiyetle bağdaştırmıyorum ama doğallığı öldürdüğü kanısındayım. bazı erkeklerin kaşları sivri ve keskin hatlara sahip, kendileri doğal şeklini bozmuşlar. cidden bende tiksinti hissi uyandırıyor bu. doğal olmayan hiçbir şey ilgimi çekmiyor.

neyse, hakaret yememek için zevkler ve renkler tartışılmaz adlı zırhımı giyiyorum. linç edeceğim diye çok abartmayın, yavaş yavaş kademeli bir şekilde vurun, öyle kolay ölmem ben! ama haklıyım.
hiçbiri bear kategorisine girmediği için sonuna kadar katıldığım tespit.