buzul çağı

işte bir gün gelir çatar başınıza gelir, lütfen aklınızın başını alın, sonra tükenmesin hiç kimse, ama artık zor, nedenlerini ispatlarla söylemek istiyorum, yakında buz çağını yaşayacağız, şimdiden kulaklarım çınlıyor, hassk, diyenler var, ama bu kaçınılamaz, olan bir şey , tarih ve belgeselleri araştırıyorsanız, artık apolitik olarak rahat bir şekilde bir eylemimi gerçekleştirebilirim, bu olayda politika yok , siyaset yok, sadece doğa olayı var, bakalım buz çağı ile nasıl mücadele edecekler sayın yöneticilerimiz? bir de şu an ben sallamıyorum, bu gerçek ve çok yakın , bizim kurtarıcımızdır.

1500 yıllarında yaşanan olaydır, ve tüm avrupa felç olmuştur, savaşların başlamasına sebep olmuştur! yıllarca güneş doğmamıştır!

bilim adamlarının açıklamalarına göre 2020-2030 arası bir buzul çağı oluşmasının değerleri %90, 2030 dan sonra ise %100, bunun sağlam açıklanabilir temelleri var.kesinlikle bir buzul çağı yaşayacağız, ve bu daha önce olmuş!
evet artık sinyalleri alınan çağdır, çok yakındır, emin olun ki olmuyorsa bir yanlışlık vardır, güvence bizde.

öyle bir zaman gelecek ki hiç kimse inanamayacak, zaten , inanılamayan durumları , sonradan söylemek çok da önemli değil, önemli olan önceden söylenmek , işte siz de araştırmacı olun lütfen, araştırın, aynen ispatlarsınız, gün gibi açık, bir kaç gün sonrası yine dolu ve hortumlar olacağına işaret ediyor..
geçen sene hatırlarsak ,işte artık bilim adamları da buzul çağının geleceğini söylemekte, 2020 ile 2030 arası gerçekleşmesi kaçınılmaz, zaten bunun sinyallerini doğa vermekteydi..

ilk başta kimse inanmak istemeyecek, fakat sonrasında zaten gerçekleşmeye başladığında inanmaya gerek kalmayacak..

gerçekten şaka değil, bilim adamları da artık mini buzul çağını beklemekte, ve her an gerçekleşmesi muhtemel, peki dünyaya ne olacak, gök yüzü biraz daha karanlık oalcak, daha bulutlu olacak, daha az güneş alacak, bu ne anlama geliyor, daha az güneş gören coğrafya, aslında dünyanı bir çok yerini kastediyorum, buralarda ekin yetişmesi zorlaşacak hatta mümkün olmayabilir, bunlar komplo teorisi değil, buzul çağları tanıdık olduğumuz tarihten de araştırırsanız bulabileceğiniz dönemlerdir. buzul çağlarında kıtlık ve savaşlar meydana gelmiş, ve coğrafyalar şekillenmiştir, işte bu kadar önemli olan şey neden açıklanmıyor diye bir soru aklınıza gelebilir, böyle bir hassas konu son ana kasar açıklanmayabilir, hatta sonrasında da örtbas edilmeye çalışılabilir, ama insanlığa faydası olamaz, olmaz da zaten, zaten buzul çağı geldiğinde bakalım görelim insanlık ne seviyedeymiş, daha iyi anlarız diye düşünüyorum..