carl's jr

hamburger seven bir insan olarak, burger king ten vazgecmeme sebep olan yerdir.

istanbul da bir tane cevahir de subesi bulunmakla birlikte * hamburgerleri ve mönüleri çok lezzetlidir efendim. bunun yanında sınırız kola ikramı ve uygun fiyatlı olması en büyük artısıdır.

steakhouse burger
portobello mantarlı burger
jalapeno burger

begendiklerim tavsiye ettiklerim arasındadır,yolunuz cevahir e düşer ve karnınız acıkmış olursa mutlaka uğrayın derim.
amerikalı fast food zinciri. hamburgerleri burger king ve mc donald's gibi yerlerle kıyaslandığında çok ama çok lezzetlidir. menü aldığınızda sınırsız içecek seçeneğiyle coşabilirsiniz. şimdilik sadece cevahir alışveriş merkezinde şubesi vardır. diğer fast food zincirlerinden bir diğer farkı da parayı ödedikten sonra numara sistemiyle siparişinizin ayağınıza gelmesidir. abd'deki dev boyut hamburger çeşitlerini türkiye pazarına henüz sokmamışlardır. denemediyseniz orgazmik milk shake'lerini de deneyin derim.
kadıköyde yeni şubesini açmış , gözümde burger kralı müthiş yer. fiyatı düşünüldüğünde uygun ve sınırsız içeceği ile gönlüme taht kuran yer.
pek hamburger sevmem. çocukluğumda mcdonalds diye çıldıranlardandım ama ne yalan söyleyeyim yiyorum da ara sıra. bundan 2-3 sene önce, bir arkadaşımın doğumgünü için etiler'de tgi fridays'e gittim... allahım işte orada hamburger cennetinin kapıları açıldı, viski sevmeyen bir insan olarak jack daniels burger'a o anda vuruldum.ancak ne yazık ki bir süre sonra tgi kapandı, üzdü.

işte tam o zaman cevahir'de carl's jr açıldı, bense anca bu sene zorlu center'da tadabildim. her ne kadar bir tgi olmasa da, fast food hamburger kapsamında, hatta buna x y z gibi adı olan restoranları da katarsak, baya başarılı hamburgerleri bulunmakta. fiyatları bana sorarsanız çok uçuk değil, ortanın üzeri neredeyse ama kesinlikle o tada değiyor. hele de bazı amerikan restoranlarındaki sınırsız içecek olayı da ayrı bir güzel. çalışanları çok kibar, oldukça hızlı. severek yiyoruz. favorim memphis bbq.