cinsel organa sıvı enjekte etmek

türkçesi için (bkz: lavman)
enema adlı porno kategorisi(sanırım).
okurken koruma içgüdüsüyle pipisini elleyen?? jdfskl
aklıma zamanında izlediğim ilginç fantezilerden bahsedilen bir video geldi. videoda insanlar alın bölgelerine vücudun emebileceği bir sıvı enjekte edip donut şeklinde alınlarını şişirtiyorlardı. bir kaç saat sonra vücut tarafından emiliyordu.
böyle bir fanteziniz yoksa umarım hiçbirinizin başına gelmez ama (bazılarınızın da gelsin ya, yoksa ürologlar nasıl ekmek yiyecek) penisle ilgili klinik durumlarda çokça karşılaşabileceğiniz eylemdir.

sertleşme bozukluklarında ve erken boşalma probleminde intrakavernöz enjeksiyon (penisin süngerimsi dokusuna yapılan enjeksiyon) tedavi için gerekli metabolitlerin doğrudan sağlanabilmesi için sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. ayrıca penisinin eğriliğinden rahatsız olan insanlar da estetik operasyonlarda bulunurken buna maruz kalır. fonksiyonel bir sorun yoksa penis eğriliği barışılması ve eğri penisler sevilmesi gereken şeylerdir.

ha bir de böyle bir medikal prosedürle karşılaşmamak için mastürbasyon veya seks sırasında dikkat etmeniz gereken bir şey var. bildiğimiz gibi orgazmı ertelemek, tam geleceği hissedilen meniyi durarak-sıkarak vs geriye baskılamak hazzı artıran bir şey ama üst üste çok sayıda tekrar edilmesi aslında riskli. orgazm fizyolojsi bir plato gibidir. cinsel haz sinirlerin ve kasların tonusuyla (kasılma) bir plato gibi yükselir ve sonra orgazm platosuna varınca hızla aşağıya iner ve rahatlama sağlanır. kızgın kumlardan serin sulara dalınır. eğer bu platoya ulaşma ortalamada 5-10 defadan fazla baskılanırsa (grafikte art arda 5-10 dalgalanma gibi düşünün) genital kaslar bir tür fizyolojik tetanosa girebilir (grafik tepede kesintisiz düzleşti). yani ereksiyonunuzu artık indiremezsiniz ve boşalmanız engellenir. ereksiyonun bitmemesi kulağa hoş geliyor ama penisteki damarlar baskıya dayanamayacak, şişecek, ağrılar ve morarmalar başlayacak. eğer gevşetemezseniz sonu maalesef kangren. penisi buza yatırmak denenebilir. buna rağmen ağrı ve ereksiyon dinmezse acil serviste penise yapılacak bir enjeksiyon artık kaçınılmaz demek.
hep o mu enjekte edecek biraz da biz edelim