cüzdanda eskiyen prezervatif

http://imageshack.us/photo/my-images/689/hacknh.jpg/
cüzdanda taşınan tek kullanımlık lubrikant ile kankadır. *cüzdanda eskiyen prezervatif için muhtemel iki olasılık söz konusudur.
ya kişinin seks hayatında in cini 5-3 yenmektedir.
ya da kişi arabada emniyet kemeri takmadığı gibi atın ölümü arpadan olsun diyen güvenli seksten bihaber motorun tekidir.
kimseye açılamayan eşcinsellerin veya biseksüellerin kaderidir. kendinle debelenir durursun bu arada libidonun tavan yaptığı ergenlik hatta gençlik yılların geçer gider. prezervatifin tarihi geçer ama sen kimsenin yanından geçemezsin. * 21 yaşında ilk kez bir erkekle sevişmiş biri olarak az prezervatif çürütmedim cüzdanda. ha zaten sonradan öğrendimki prezervatifi en son taşımamız gereken yer, götümüzün altında cepte sürekli ısınan ve nemlenen cüzdanlarmış. lateksin ağzına ediliyor yahu.
acil durumda kırınız* yazısı taşımayan, ani sevişme gereken anlarda kullanılması planan can kurtarıcının unutulması veya kısmetsizliği sonucu kullanılmamasıyla ezilmiş, büzülmüş, rengi neym uçmuş prezervatiftir. yaz tatilinde plajda, havuz başında şişirip gününüze renk*, koku* katabilirsiniz.
oto gargara'daki meşhur otobüs kazası sahnesinde, yolcuların amel defterini inceleyen zebaninin "açılmadan iade" dediği kart bakirenin durumunun erkek versiyonudur. çok acıdır çoook. ama o prezervatifin atılmaması gerekir; hayal kırıklıklarınızla birlikte yüreğinizin antika köşesindeki yerini almalıdır...