darren criss

glee'ye ikinci sezonunda blaine karakteri ile dahil olan amerikalı oyuncu/şarkıcı. dizide kendisi bir tarafa taranmış yapışık saçları, papyonu ve kısa pantolonlarıyla minik bir burt reynolds gibi olsa da gerçek hayatta sevilesi, minik adam tiplemesi çizmekte gibi. sesine gelince, o kadar ama o kadar iyi ki..dinleyip kararı vermek size kalmış.

ilk performansı, teenage dream yayınlandığı hafta itunes'ta o kadar çok indirilmiştir ki şarkının orijinal sahini katy perry'i geçmiş.şöyle çok güzel bir it's not unusual yorumu :cici bir bills,bills,bills yorumu :insanı depresyona sokabilecek ancak bir o kadar da güzel cough syrup coverı :ve son olarak, all of me ve teenage dream'in akustik versiyonu. özellikle de teenage dream ile beni benden aldı, hiçbir şeye ağlamayan biri olarak gözlerimi doldurmuştur.

all of me :
ve teenage dream :


tamam yani diziydi, roldü ama her şeyiyle böyle tam bir mr right izlenimi çizmekte, ellerimi açıp tanrıya why god why diye bağırasım var, bundan bir tane de bana diye. hiç tipim olmamasına rağmen her ağzını açışında eriyorum bitiyorum.
chaserlığımı sorgulatan adam. yaptığı coverları/yorumları dinleye dinleye bir hal etmiştir. çok başarılı olmayı kesinlikle hak ediyordur.

d.c. insta, http://instagram.com/darrencriss/

not, çokzel gülüyor şerefsiz. *