deneyimsiz birini tanıma yolları

en güzeli direkt sormaktır, ama bazen sorduğunuz halde kişiler gerçeği söyleyemeyebiliyor. genel olarak iki gruba ayrılıyor bence bu kişiler.

ilk gruptakileri sanırım en güzel anlatan şey, (bkz:amerikan güzeli) filmindeki sarışın kız “megan”. tüm film boyunca bu kızın kaşar olduğunu düşünüyorsunuz ama baba “lester” ile sevişme aşamasına gelince bakire olduğu ortaya çıkıyor. kısacası, bazen çok kaşar görünen kişiler çok deneyimsiz olabiliyor. bu açıdan, biriyle yatağa gidene kadar onun kaç kişiyle sevişmiş olabileceğini anlayamazsınız bana göre. çünkü bu tip kişilere göre seks dildedir, icraatte değil.

gelelim ikinci gruba. bu gruptakiler utangaç olur. genelde siz yönetirsiniz muhabbeti. hatta bazıları size tamamen teslim olmuş gibidir. içinden dersin ki, “bana amma da güveniyor, kessem sesi çıkmayacak resmen”. yatağa geçme aşaması belirleyici bu kişileri tanımak için. tuvalette uzun kalmalar, üstündekileri dürmeleri, diş fırçalarını ya da başka kişisel eşyalarını bir türlü bulamamaları ya da ellerinin ayaklarına dolanmaları falan. hatta bir çoğu iç çamaşırlarını çok edepli çıkartır. bu kişileri öper ve derim ki “ilk seferin mi?”. “hayır” dese de, gerek oral yapmasından gerek öpüşmesinden birçok şey belli olur.

aslında deneyimi merak ediyorsanız, cevap basit: kötü öpüşüyorlar.
biraz da deneyimin nerede olduğuna göre değişen bir şey.

adam var çıkarmadan 2 posta atıp sizi pozisyondan pozisyona sokabiliyor ancak kafanızı yiyecekmiş gibi öpüşüyor,

adam var ipliği delikten geçirircesine saatlerce sevişiyor ancak içeride 3 dk kalamıyor.

genel cerrah da kalp cerrahı da doktor ancak bir kalp cerrahından whipple yapmasını bekleyemezsiniz.

ben şahsen gergin olup olmamalarına bakıyorum. sik görmüş gelin kadar gerginse kesin deneyimsizdir. ayrıca aktifin deneyimsizi çabuk sönüyor. ehehe
bu ilk olacak demediyse deneyimsizdir.
bir de kendimden bir örnek vereyim:

ilk seferlerimde çok utangaçtım. ürkeklik de vardı ancak en gıcık olduğum şey aşırı huylanmaktı. partnerim vücudumu okşarken, öperken, ısırırken falan sürekli huylanırdım. depreşirdim. bir süre böyle gitti.
hatta bir tanesi "iyi misin?" falan diye sormuştu. haha