enes batur

isterse 2000000000000 abonesi olsun hiç bir gözümde değeri yok çünkü antipatik bir şahıs ne dediği anlaşılmıyor film mevzunda sıçmış şahış bence keşke hayal olsa bu film
antipatik ama yadsınamayacak derecede başarılı.
neredeyse tüm youtuber lar aynı yoldan yürüyor ama en çok bu çocuk eleştiriliyor.bence bu kadar eleştirilmeyi ve aşşağılanmayı haketmiyor. videolarındaki spastiklikleri bilinçli olarak yaptığı apaçık ortada.komedi temalı eğlenceli videolar çekiyor ve bunu 5 yıldır nerdeyse hergün yapıyor. başarısının sırrı istikrarında bende yaparım demekle olmuyor.filmi gişede çakılsa da kolay vazgeçecek biri değil.bu işin peşinide başarılı olana kadar bırakmayacaktır.neredeyse tüm gişe rekorlarının recep ivedik serisinde olduğu bir ülkede yaşıyoruz.tarzı çokta farklı değil burun kıvırıp küçümseyenlere inat daha fazla çalışıp başarılı olacaktır.yaptığı işe aşık, çalışkan birini bu kadar küçümsememek lazım.
son videosuyla duygulandırdı.ödülü kemik iliği nakli bekleyen küçük youtuber hayranına hediye etmiş.
ayda ortalama 530 bin tl kazancı olduğundan falan bahsedilmiş. sebep ne onu anlamadım?

http://www.haberturk.com/enes-batur-un-a...
fenomenliği gece kulübünde de arayan birinin üzerinize kusacağını düşünerek eğlenebilmek zor.
şu an foxta filmi yayınlanıyor.kendisini oynamasına rağmen oyunculuğuna en fazla 5 dakika dayanabildim.senaryoda çöp.böyle filmlerin gişe yapıp para kazandırdığını görünce insan cinemaximumun film şirketlerine attığı kampanyalı patlamış mısır kazığını gayet yerinde buluyor.