entrysini çöpte görünce burulup silen yazar

söz konusu girdiyi düzenleyip geri yollamak yerine direkt silen yazarlardır. benim gibi tuhaf bir psikolojiye sahiptirler ve kendilerini sevgilisine aldığı tişörtün toz bezi yapıldığını görmüş gibi hissederler. çocuk gibi "madem sildiniz, ben de düzeltmiyorum işte, hıh!" diye düşünürler içten içe. onu bunu bırakalım da entry nin silinme nedeninin "diğer" olması çok daha acı. diğer ne allasen? hangi diğer? ne yapmışım ya da ne yapamamışım da olmamış? madem silindi, sebep diğer olmasın. benim gibiler "yazım yanlışı var usta" şeklinde yazılmadıkça hiçbir zaman anlayamayacaklar bence sorunu. benim gibileri koruyalım. silmeyelim benim gibilerin entry lerini. sebep olarak da diğer yazmayalım. *
aslında hiç burulmasına, pısmasına, sinirlenmesine, agresifleşmesine gerek yoktur. bazen bir entry aynı anda çift gelebiliyor ve bunların birini gördüğümüz anda siliyoruz.

(bkz: double penetration)

sözlükte çok entry uçurulmuyor oysaki gayet esnek davranılıyor bu konuda ve bir çok silinecek entry aslında silinmeden ufak editlerle veya olduğu gibi bırakılıyor. ama bariz bi şekilde "ben sıçılmış bir entryim" diye bağıran bir entry de uçurulmak zorunda. tekrar yazın burulmayın.