erkeği yönetmek

korkunç bir yazı. kadınlar hakkında yapılan çıkarımların bir tanesi bile doğru değil. dünyanın en kötü gözlemleri.

aklı başında, kendinin farkında ve idealleri olan hiçbir kadının kendini erkekle denk görmek gibi bir amacı yok. kadınların ataerkil toplumda hak talep etmesi eğer eziklik ise bu da tekrardan ne kadar korkunç bir yazı olduğunu kanıtlar.

kadınları sadece doğuran bir varlık olarak kabul etmek... o da gidiyormuş yakında tüh. iyi o zaman kadınları tekrardan gömmeye başlayalım.?

erkeğin hormonları yüzünden tanrısal bir varlık olduğunu düşünmek wtf? en güçlü hormon erkeklerde aynen boomer.

ayrıca kadınların menstruasyon sonucuyla kendinden geçtiği falan da yok. evet ani duygu değişiklikleri yaşanıyor ama bahsedildiği kadar kadını alçaltan bir olay değil. kadının doğasına bile saldırmazsın.

erkek cinsiyetine submissive olma zorunluluğu da varmış. "mutluluğun yolu erkeğe itaatten geçer." wow. şoklar içindeyim. eşek siken bir cinsiyete göre fazla iddialı laflar.

gay olunca hetero kadınlarla aynı cinsiyetten hoşlandığınız için kadınları aşağılık görmeniz gerekmezdi. genellikle lgbt+ insanların en büyük destekçisi (aklı başında olan) kadınlardır. çok yazık, içler acısı düşünceler.
ben silmiyorum. hiçbir sosyoloji okuryazarının yapmayacağı çıkarımlar yapıp korkunç düşüncelerinizi sosyolojiye iteleyemezsiniz.

hâlâ aynı şeylere devam mı? kadının biyolojisi erkeğe itaat değildir. erkek özel değildir, kimse erkeği tatmin etmek zorunda değildir. erkeğe itaat edip mutlu eden kadınları övmek de tam olarak kadın düşmanlığıdır.

olay sadece sex ve fantezi olarak yazılsaydı benim zaten umrumda olmazdı. ancak kadının doğasına ilişkin atıp tutmak ve sonra öyle demedim demek tam bir fecaat. ne yazık ki gay inceller de varmış.
yazı silindiği için bu şeklide konuşmak kolay. sadece submissive-dominant ikililiğinden bahsedilmediğini ikimiz de çok iyi biliyoruz.

100 tane errrkek tarafından yapılan ve erkeği övmek dışında bir şeye yaramayan bilimin toplumda geçerliliği yok.

takılan sıfattaki insan grubuyla çok fazla ortak noktanız olduğu için kendimi alıkoyamadım mlsf.

mantıklı ve aşağılıyıcı olmayan tavsiyeye ihtiyaç duyulduğu takdirde kimsenin lafı olmaz ama sizinki bundan çok uzak idi.
asıl yazılan şeylerin tavsiye olduğunu söylemek korkunç ve bir o kadar komik.