eşcinsel yakın komşu

ortak paydaların az olması durumunda sevgililiğe kadar gidebilen, fazla benzer özellik varsa genellikle kanka olmakla sonuçlanan sosyal paydaş. iletişime açık olanı candır.
arayı bozarsan fena dedikodunu yapacağını düşündüğüm komşu, bütün mahalleyi fişekleyebilir gibi geliyor
heterolar yetti birde eşcinsel komşu düşünemiyorum galiba taşınma sebebi
beraber süslenip mitinglere gidilesi
2022 de bir entry girmişim ve pazar günü karşı daireme biri taşındı. inanılmaz derece nakliyeciler ses çıkartıyordu ve adama gidip sesiz olmalarını ve rahatsızlık verdiklerini belirttim. cevap olarak bana sizi bu şekilde değilde daha farklı sebeplerden ötürü rahatsız etmek isterim dedi. hiç bir şekilde rahatsız etme dedim ve abi eve geçtim. akşam oldu işte agora’ya gidip döndüm derken gece kapım çaldı saat gece yarısını geçeli çok olmamış, açtım benden tirbuşon istedi. kolilerde bulamamış felan, neyse abi verdim açıp geri vermesini istedim oda davet etti, red verildi felan 1 gibi kapımı tekrar çaldı tekrar istedi tekrar verdim yarın alırım deddim ve tekrar davet aldım ve yine red. bu sefer giderken naz yaptığımı söyleyip gitti. yaklaşık iki gündür eve ne zaman dönsem adamında dışarı çıkası geliyor galiba. sabır.
karşı daireme taşınan komşum sayesinde şuraya yazılacak ne çok şeyim var. sırf bu yüzden bir eşcinsel bir eşcinsel ile komşu olmamalı. sürekli kapımın çalınması artık rahatsız ediyor, üzerine birde sürekli naz yapıyorsun demesi yok mu? o değil de dün gece anahtarını ne hikmetse evde unutmuş ve soluk benim kapımda alınmış. çilingir numarası soruyor, abi bende de yok ara internetten bul diyorum, telefonum kapalı diyor. insanlık ölmedi aradık çilingiri işte adama konum felan attım sen bekle kapıda geliyor yolda dedim. arsızca kapıda mı bekleteceksin demesi yok mu. her neyse aldım eve sonra telefonu çaldı. içimden sabır çekiyorum gelmiş bana kapalı zannediyordum diyor. evde kuzuların sessizliği büründü bende oturmuş kitap okumaya çalışıyorum. muhabbet açmaya çalışıyor ama abi benlik muhabbetler değil. içimdeki nefreti kus diyor içinden derken çilingir geldi gitti. binanın wp grubunda resmim olmadığından numaramı bulamamış çilingirden numaramı almış mesaj atıp duruyor. annemin bedduası tuttu galiba, evimde rahat edemiyorum.