eşcinsel yol arkadaşı

bu ara mesai çıkışında aynı güzergaha doğru gittiğimizi fark ettiğim kız arkadaş. kendisiyle tanışmış değilim sadece güneş gözlüklerimin altından tesadüfen gördüm. hiç göz göze de gelmedi benimle, bayağı suratsız bir tip. kusura bakmasın, kamyoncu gibi hali var. tipi biraz isyankar anlayacağınız ama tatlı bir şey.

bugün ayakta yolculuk yapmak zorunda kaldım, bu da tam karşımdaki koltukta oturuyordu. halbuki aynı duraktan bindik ama durakta 2 teyzeyle düşük çenemden ötürü sohbete dalınca avanak gibi otobüse en son binmişim. bu arkadaş, ortama alışmış; hoop en önden hemen yerini kapıyor. bir de telefonuna bakarken bile suratsız, aynı mesai çıkış saati ve aynı otobüsteyiz kardeşim. cesaret edersem bir ara selam vereyim diyorum, arkadaş neden suratsızmış diye. insanların ruh halini incelemeye bayılıyorum.
ergenken hayal ettiğim , umarim olur dedigim arkadaş şekli. gel gör ki tanıştığımın birçoğundan nefret ettim ! basit itici geldiler bana ya yanlış yerdeydim ya da yanlış zamanda ! antipatikler bazılarının tek derdi koli abazanca - ulan para kazansan diyeceğim ki helal olsun - siyaset bilmezler , empati yetenekleri yoktur ! yüzde 90 ni benim hayatima girenlerin yuzde 99 sanırsın ki babasının beverly hillste villasi falan var ! sırtında 10 liralık tişörtle zannederki dünya bunun etrafında ! en önemlisi inanılmaz kiskanclardi inanilmaz hrm de ! yavrum tebrik edemiyorsan , helal olsun diyemiyorsan sessiz kal bari degil mi ? o da yok laf laf laf . bir yıldır su an yaşadığım şehirde bir tane eşcinsel bir tane trans arkadaşım yok ! olmayacak e lanet ettim bir çoğuna ! ( 30 lardan sonra transfobik ya da homofobik olursam suçlamadan niye oldun diye sorunuz )

evet bu şehirde bir tane gay vs arkadaşım yok iyiki hepsiyle kusmusum iyiki ! bu sebebtendir ki ait olduğum familyayla agirlanmiyorum ismimle agirlaniyorum ! inanılmaz huzurlu . şu dakika bir seye ihtiyacim olsa arayacagim insanlarin hepsi ya kolilerim ya da heteroseksuel arkadaşlarım. canlarim iyiki varlar .