etek tıraşı olmayan hair freedom yanlısı kıl sevdalısı erkek

70'lerde hippy akımı içinde özel müridleri olan günümüzde nudist bazı grupların yaşatmaya çalıştı ata yadigarı alışkanlık. yoko ono apla ile john lenon abi kendilerini yatağa civileyip saç ve kıllara dokunmayın mesajları vermişti zamanında, tabi konu başka bi bölgeydi ama mesaj aşağı yukarı aynıydı, bilen bilir.

traş karşıtı bu anlayış bir dönem penis kıllarını örerek ucuna boncuk kurdela lastik halka takma gibisinden başkaca yan akımlara yol açmıştı.allahtan fazla taraftar bulmadı da 90'larda yok oldu gitti ama hala meraklısı var. örneğin alp. 31 yaşında. yalnız yaşıyor tam bir çılgın; cicik ve penis üstü kasık bölgesindeki kıllardan örtünmeye hatta giyinmeye kadar giden bir namahrem bölge açma sevdalısı. kendi içinde bütün olarak alp'i seviyoruz tabi orası ayrı ancak kıllarını da ayrı bir birey olarak kabul edip hörmette kusur etmiyoruz.
büyük pipisi olanlara yakışıyor. ama küçük pipiniz varsa denemeyin.
seksenlerde doğmuş doksanlarda büyümüştür. o günün retro pornolarına değinmek istemiyorum bile. ayrıca reca ederim sadece etek traşıynan sınırlamayalım, bunun götü var, koltukaltısı var. yanlan mı. yala yala çekinme.
küçük penislerin içinde kaybolduğu, büyük penislere ise daha bir ihtişam veren durum.
bu kıl olayının 80'lerin bir akımı olduğunu sanmıyorum. hatta tam tersi kılsızlaşma 80'lerden sonra başlayan bir akım. o tarihlere kadar vücut kılları -en azından erkekler için- normal kabul ediliyordu. hatta o dönem çekilen fotoğraflardan anladığımız üzere koltuk altı tıraşı olmayan kadınlar bile gayet normal kabul ediliyormuş. açıkçası ben hala çok anormal karşılamıyorum. hatta tamamen tıraş edilmesindense doğal klamasını tercih ederim.