featured guy

hornet’in komikli özelliği. bu rozeti alan arkadaşlara ve onların paylaştıkları fotoğraflara yorum yapan yurdum abazanlarına bakarken pis pis gülmeden kendimi alamıyorum.

bu featured tipler genelde ortalama üstü yakışıklılığa sahip olup bu özelliklerini teşhir etmekten ve beğenilmekten hoşlanırlar. üstsüz fotolarının üstünde “beni sevmeyen ölsün” temalı yazıları görmek mümkün. aslında geliştiricilerin hornet’i instagram’ın gay versiyonu yapma çabasının bir ürünü bu tabi. gel gelelim bir instagram fenomeninin fotoğrafının altında “üsküdar aktifim,” gibi şeyler çok görülmediği için hornet elbette daha komik!

özellikle aşkını arayan ve paylaştıkları memeli, adonisli fotoğraflarının üstüne koca bir paragraf nasıl bir aşk istediğini belirten featured guy’ların altındaki yorumlara bakınız. sevgili olmak için pipileri ve kendileri hazır olda bekliyorlar anasını satim.

featured guy’mış, götüm.
yine hornet, duyunca kusasım geliyor. kendini tanrı gibi bişe sanan, burnu kaf dağlarında dolaşan megalomanların mekanı olmuş. keşke bu lanet olası uygulama hayatımızda hiç olmasaydı. neyse ki ben sildim rahatım.