fırat söyle

lambdaistanbul derneği avukatıdır. ahmet yıldız, halil ibrahim dinçdağ ve daha bir çok eşcinselin yıllardır davalarında avukatlık yapmaktadır.

http://www.sacitaslan.com/medya-canli-yayinda-escinsellik-tartismasi_22123.html
lgbti derneklerindeki gerçekler ortaya çıkmalı grubunda başta olmak üzere bir kaç medya portalında hakkında transfobik ve homofobik olduğuna yönelik söylemler ve yazışmalar paylaşılan avukat. ben bu suçlamalara ihtimal bile vermiyorum.
kendisini tanırım, hakkındaki iddiaları görmedim fakat homofobik ve transfobik olacak ülkedeki en son kişi olabilir kendisi. yıllardır lgbt aktivizmi için uğraşan birini bu şekilde itham edebilmek için ellerinde ne gibi bir kanıt varmış merak ettim.
canım fırfırımdır.

gecenin körlerinde karakollardan arayan gacılar için hiç bir şeyi dert etmeden 20 dakikada koşturan onlarla saatle orada zaman geçirip sabaha doğru eve geldikten sonra bikaç saat uyuyup sabahın köründe işine giden bir insan evladıdır.

madem ismi buralarda, reklamını da yapayım: kendisinin "ünlü"leştirilmiş ibnelerin avukatlığı yanında başka birçok ibnenin sorununa çare bulmuşluğu vardır. "hadi aşkım bu sikişmemizi videoya alalım" diyen manyak eski sevgilinizin size şantaj yapması; evinize gecenin yarısında çağırıp sikiştikten sonra sizi ifşa etmekle tehdit eden kolileriniz için fırat'tan hukuki yardım alabilirsiniz!

yani kısaca diyorum ki: better call fırat*
kendisinin beni hafiften taciz etmişliği vardır 17 yaşımdayken. muhtemelen flört ettiğimizi ve seks yapmak istediğimi düşünüyordu. hayır demeyi de bilmiyordum o zamanlar. neyse ki öğrendim sonradan bunları.
kendisine attığım mesajda: "medya'da kamuoyu oluşturmayı deneyin ve savcılığa başvuru yapın" demekten fazlasını yapmayan sözde lgbt hakları avukatı. *

sanki ben bilmiyorum savcılığa başvuru yapmayı. spod, lambda, kaos... hikaye bunlar.

ayrıca bu sözlükte bi tane göt yalayıcısı vardır.