gabile profillerinde yer alan enteresan arayışlar

çok içerlendim baya etkilendim, yakışıklı ve az kullanılmış olaydım hemen yazacaktım ama kahretsin ki bir şeyler mesaj atmama engel oldu. kullanıcı tam bir aşk böcüğü hım hınzır seni çılgın şey. arayış kelimesi kelimesine aynen şöyle:

"sahibinden çok temiz aşk arıyorum yıllardır döne döne az kullanılmış olsun istiyorum sonu yine hüsran olsa bile.. çok akıllı olmadım hiç. yanlış atlara çok oyunlar oynadım. kulağımdan kar suları eksik olmadı. sürüden ayrılan koyunları sevdim hep.. bir de kendi bacağından asılmayanları. kendimle yaşadım en büyük kavgalarımı.. içimdeki çocuklar tahterevalli oynadı hayatla; ben seyrettim....ama artık seyretmek istemiyorum ve zaman deli gibi geçiyor ben tutamıyorum hayatı.. ve döne döne aşk ariyorum aşk denen oyun parkinda......"

-erken boşalanlar ve aleti büyük olanlar yazmasın. malum daha yeniyim * alırken zorlanmak istemiyorum..

-sevgili arıyorum*
kelimesi kelimesine şöyle:

"sadece cinsellik... ayak fetişistiyim! sexte sınır tanımam... muammele konusunda iddialıyımdır döl yutmayı severim... iri kıyım erkeklerden çok hoşlanırım özelliklede büyük ayaklılardan ;) birde sünnetsiz alet deneyimim hiç olmadı onu da çok merak ediyorum :) ankara dışından kimseyle görüşmüyorum..."
herkesin ortamdan şikayet edip ama bir yandan da ortamın bozulmasında payı olan platform. herkesin çöpünü ortalığa atıp pislikten şikayet etmesi gibi. hiçbir yerde ideal bir ortam yok ve ideal insanlar.