helal brad pitt

yılmaz erdoğan'nın kıvanç tatlıtuğ için yurtdışında yaptığı tanımlama, işi abartıp kendini de helal martin scorsese ilan etmese bari.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/22764150.asp
kıvanç tatlıtuğ'u tv ekranlarında gördüğüm ilk zamanlar, sanat camiasına küfürlerimi eksik etmiyordum. ''yeteneği yok ama sırf yakışıklı olduğu için başrol yapıyorlar.'' serzenişlerinde bulunuyordum. görüyorum ki oyunculuğunu çok başka boyutlara taşımış bir adam var karşımda. şarkıcının, mankenin oyuncu olmasına kıl olduğumu kabul etmeliyim fakat bunun yanında yiğidi öldürsem de hakkını vermeliyim. kıvanç tatlıtuğ, zirveye tırmanıyor kanaatimce.

''helal brad'' söyleminin de komik olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. yılmaz erdoğan sonuçta bu... hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum fakat çghb saçmalığı da neydi allah aşkına? sen ki bizim mükremin abimizdin yılmaz erdoğan! senin o sandalyede otururken ki girdiğin tavırlar neydi güzel abim? iyi işlerin var elbette ama mükremin çıtır mütevaziliğine geri dön. sırf akraban olduğu için güzel ıslık çalıyor diye ersin korkut gibi yeteneksiz bi adamı başımıza musallat ettin. profesyonel bi adamsın, duyguların neden işine sızıp mantığını ele geçiriyor?

haa son bi şey...
berbat şiirler yazıyorsun.
hem jennifer aniston'ı hem de angelina jolie'yi götürmüş olması gerçeği üzerine söylenebilecek cümle.