her gün duş almak

cildi tazeler, zinde tutar, kokma kokuşma yer yer kötü kokular saçmaya karşı emniyet sübabı görevi görür, kişinin ve çevresindekilerin içini açar, ferah taze mutlu hissettirir.

her gün duş alma imkanı olmayanlar için söylenecek söz yok iken imkanı varken almayanların kendi bileceği iştir. ancak duş almama durumunu alışkanlığa dönüştürüp giderek kokarcaya dönüşme ihtimali bulunduğundan derhal yanından uzaklaşılmalı hatta kaçılmalı, kaçarken de üzerine hijyenik spreyler sıkılarak feryat çığlık allah ne verdiysen basılmalıdır.

seboreik dermatit hastalığım olduğundan dolayı(normal bir egzama tipi de olabilir, bilmiyorum), yapmam gereken şey. bir gün bile duş almazsam yüzüm yara olmaya, kaşınmaya, döküntü oluşturmaya başlıyor. çok kötü. gerçi yıkanmayı seviyorum aslında.
yaz aylarında daha çok gerçekleşen ama sevgiliniz var ise yaz kış dinlemeyen, cinsellik ve inanç sisteminize göre gusül almak olarak da gerekli görülebilen,
su ile yapılan banyoda diye bilinse de yine de fantazilere açık çift,3,4 gibi kişi sayılarınca da gerçekleşmesi mümkün günlük eylemdir.