hisli şeyler yazıp alt metinde sikip bırakma mesajı veren insan

duygulu, böyle öpüşmecikli şeylerden bahsederken; asıl amacının karşındakiyle yatmak haniyse onun yatağında soluklamak olduğu izlenimi yaratan insan.

normalde duygu düzleminde ilerlerken herhangi bir ipucu yaratmasa dahi; devamında akıllara düşen seksli, yiyişmeli hisler bunun asıl niyetini ele verir. *
köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme politikasını benimsemiş insan tipi.daha ilk yazışmada sevgili olma ,aşk ,romantizm konularına balıklama dalmalarıyla bilinirler.böyle duygusal takılırken beklenmedik anlarda,sizden talep bile gelmediği halde attıkları çıplak fotolarla muhabbetin içine edip kendilerini ele verirler.
bunun bir benzerini heteroseksüel erkekler kız arkadaşlarına diyor.

- melis sadece sarılıp uyuyacağız. (inanma seni sikecek.) swh
bende bu muhabbetten hoşnut değilim bana yazıyor arkadaş aşk adamı arıyorum uyayalım yatalım...ben aşka önemden çok karşıdakinin duygularına önem veriyorum aşkım demem kimseye birlikte olcağım kimseye aşk gerçekten özel bişey karşıdakine aşk olucaz birlikte yaşlancaz diye ümitte vermeye niyetim yok çünkü o kişinin ahını almak belasını bedduasını almak çok çok kötü bişey..niyetim belli ediyorum işlerine gelirse 10 yıl önce çok başıma geldi inandım ağladım aldandım aldatıldım içimdeki sevgiyi paranoyaklaştırdılar sağolsunlar
şöyle bir durum var: bir kişiyi bazen onunla seviştikten sonra tanıyabiliyorsun. yani seks öncesindeki duygusal aşama bazen bende seks sonrasında kırılıveriyor. çünkü partner’ım kendince bir takım kararlar alma aşamasına geçmiş oluyor ki bu kararların bazıları beni duygusal yönden soğutuyor. bazen de seks sırasındaki deli bakış diye adlandırabileceğim bir olay var. yani sevişirken pasif olan partner birden power bottom’lığı abartıveriyor. diyorsunuz ki, hacı dayı neydi ya o öyle. adam sanki kopartıp atacak. bana böyle söyleyen de oldu bu arada. eleman bi gecede beni dört kere boşalttı, sonra da dedi ki “hala erektesin, şimdi şunu kopartıp atıcam.”

bazılarında yukarıda dediğim gibi bi deli bakış oluyor. elemanın ciddi psikolojik sıkıntıları var gibi geliyor. hele ki kendisi de psikolojik açıdan iyi olmadığını söylüyorsa, içimden diyorum ki “olum, kaç hemen, kaç”

haliyle seks olmadan söylenen sözleri ciddiye almayın. sözler gerçekten içten de söylenebiliyor bu arada. ama realite bazen kırıcı bir etkiye sahip. kısacası, her film izleyelim diyen sizi sikmeye çalışmıyor. en azından ben film dediysem, o gerçekten de filmdir.
nerdeyse bütün aktifler