hoşlanılan insanın evine davet ettiği ilk kişi olmak

"bu eve gelen ilk kişi sensin"dir.

doğru ya da yalan oluşu sözkonusu olabilirse de özel hissetirme katsayısı hayli yüksektir. bir şeyler içmek, evde dolaşmak hatta birlikte evi temizleyip etrafı kolaçan etmek gibi aktiviteleri ilk ayaktan yapabilen kişi olarak orada bulunuyor olmanın bile yettiği anlardır. eve ilk kez davet edilme iddiası noktasında çekince yoktur, doğruluğunu her iki taraf da bilir az çok fark eder. lakin kimin ne olduğunun herkes farkındadır, şayet varsa odadaki daha önceden yaşanmışlıklar bile koku olarak surata çarpar.
ilk kez sana veriyorumun karşı tarafta yaratması beklenen ego tatmininin benzerini yaşaması beklenen kişinin durumu. bu durum sizi daha fazla kezban, söyleyeni ise kendi çapında daha fazla kaşar yapmaktan öteye gitmez.
içinizdeki sese güvenin ve sakın vermeyin dedirten durumdur.
seks sadece insanın kendi evinde yapılır sanıyor sanırım bazı insanlar. ben de yeni evime -ki taşınalı 2 yıl oluyor- kimseyi çağırmadım şu ana dek. böyle diyince ilk kez sana veriyorum cümlesi nasıl anlaşılır nasıl kafa yapısı anlamadım. birini çağırır da bunu ona söylersem bir gün şayet, karşımdaki kezban ben de kaşar olacakmışım. oh yeah.