interaktif sözlükler aralık 2017 sıralaması

her ay başında interaktifsozlukler.com sitesi tarafından yayınlanan interaktif sözlükler sıralamasının, aralık (2017) ayına ait listesidir.

listede yer alan sözlükler, çeşitli kriterler çerçevesinde değerlendirilerek 20 adet ile sınırlandırılmış olup, aylık entry/girdi sayısına göre listelenmiştir. daha önceki aylarda olduğu gibi listenin excel formatında bilgisayara kaydedilmesi veya farklı kriterlere göre sıralamanın düzenlenerek incelenmesi mümkündür.

listeye ulşamak için: https://interaktifsozlukler.com/aralik-2...

edit: çalıntımız da çıktı, olayı buradan öğrenebilirsiniz: https://kulzos.com/entry/67752/
alexa ülke sıralamasına göre 10. sıradayken, entry sayısı baz alınınca 13. sıraya gerilediğimiz sıralama olmuş. lgbti'ler olarak azınlık ve öteki olsak da ülkedeki ilk 20 sözlük arasına giriyor olmak güzel.
bana kalsa alexa türkiye sıralamasına göre sıralamaya devam edilecekti. lakin 20 sözlüğe hatta geçen ay 30 sözlüğe beğendiremedik. yapılan araştırmalar sonucu ''aylık entry sayısı'' baz alınmak zorunda kaldı.

ayrıca lgtbti'ler asla ve asla öteki ve azınlık değildir. asıl ısrarla onları kabul etmeyen türkiye toplumunun çoğunluğu azınlıktır.

başarılarınızın devamını dilerim ve 1 şubatta görüşmek üzere ayol!